Zaručené tipy, jak si v novém hnízdečku lásky zpestřit sex

Rozhodli jste se svým miláčkem sdílet i společnou domácnost a právě jste se přestěhovali do nového bydlení? Než se takový byt či domeček stane útulným, vyžadujete to spoustu zařízení. Nábytek, vybavení, dekorace a další nezbytnosti jsou bezpochyby důležité, ale my jsme pro vás připravili tipy přímo do ložnice. Do každého hnízdečka lásky se totiž hodí nejrůznější hračky pro dospělé, které upevní váš vztah a zpestří sexuální hrátky.

Ve specializovaných prodejnách i internetových obchodech naleznete desítky, stovky až tisíce různých věcí, jež jsou určeny k okořenění a vylepšení intimního života žen, mužů a párů. Inspirujte se!

Erotické prádlo nesmí chybět

Základem každého šatníku správné a smyslné ženy je erotické prádlo. Má to hned dvě výhody. Koupit si tak můžete něco krásného pro sebe a potěšíte i svého milého. Pohled na vaše tělíčko v nějakém krajkovém setu či sexy kostýmku vašeho drahého přivede do varu. Vzrušení zaručeno už při prvém pohledu. Navíc si můžete pohrát i se samotným prádelkem, ať už formou striptýzu nebo necháte na vašem partnerovi, ať z vás to málo co budete mít na sobě, jednoduše serve.

Experimentování s erotickými pomůckami

Není pochyb o tom, že sexuální hračky mohou okořenit milostný život. Zvláště tehdy, když je pro vás těžší dosáhnout orgasmu. Rozhodně stojí za to poohlédnout se po stimulátorech klitorisu. Případně i takový vibrátor může být zajímavou alternativou, jak si užít o to intenzivnější sex s partnerem.

Kromě hraček pro ženy lze pořídit i pomůcky sloužící k vylepšení penisu. V prvé řadě jej vylepšíte kondomem. Ačkoliv je k dostání s nejrůznějšími příchutěmi, tvarováním a vroubkováním, řada mužů jej zkrátka nemusí. I když se jedná o ochranu po více stránkách. Zkrátka kondomem to nekončí. V nabídce jsou další pomůcky např. erekční kroužky či návleky na penis, opět s různými kroužky, vroubky, výrůstky, tvary či prodloužením.

Mezi další pomůcky pro oba partnery se řadí například anální kolík, který poslouží ženám i mužům. Ostych není na místě. Stačí překonat stud. Vždyť zkusit se má přeci vše.

Smyslná a vzrušující nuru masáž

Nejste-li zastáncem erotických pomůcek, naprosto dokonalou předehrou je masáž. Už jste slyšeli o nuru? Jedná se o starobylou erotickou japonskou masáž. Spočívá v tom, že žena na sebe i partnera natře vonný olej a klouže celým nahým tělem po jeho. Tím dochází ke stimulaci obou. Tato masáž nabízí obrovské vzrušení. Je velice intimní a už i samotný vizuální zážitek dráždí.

Náš tip: Místo vonného oleje použijte lubrikační gel. V horkém létě jej na chvilku umístěte do ledničky, čímž se zchladí a přinese vám extra chvění.

Správně se navnadit

Představovat, co je afrodisiakum, snad není třeba. Máte s tím nějakou zkušenost? Že ne! Nyní máte skvělou příležitost vybičovat touhu a navodit tu správnou atmosféru. Vyzkoušejte třeba španělské mouchy. Víme, název nikterak nelichotivý, ale konečný efekt stojí za to! Toto afrodisiakum se podává v kapkách. Namíchejte elixír lásky pro oba dva a probuďte ve vás šelmu. Dravost, vášeň, lepší prokrvení intimních partií, větší prožitek, tohle vás čeká.

Už vám hlavou prolétají myšlenky a představy? Změňte je v realitu!

Srpen 28th, 2018 redaktor: