Prohlubte intimitu ve vztahu smyslnou masáží

V dnešní moderní a uspěchané době často zapomínáme na to, jak důležité je dopřávat si navzájem něžné doteky. Ty v mnoha vztazích skutečně chybí, přitom mohou pro intimitu znamenat daleko více než samotný pohlavní styk. Když se chytneme za ruku, polaskáme, políbíme, obejmeme a zahltíme partnera hlazením, lze s jistotou říci, že zde je opravdová láska. Zkuste i vy zapracovat na vašem vztahu a váš kontakt neomezujte pouze na samotný fyzický akt, vneste do něj více romantiky i vzrušení.

Příjemné doteky umožňují porozumět tomu, co se vám líbí v rámci sexuality. S jejich pomocí dokážete snadněji přijmout vlastní tělo, odbourat zábrany a napětí, v neposlední řadě zintenzivňují vzrušení. Uvolněte se při milování a naučte se provádět smyslné masáže, které dají vašemu intimnímu životu zcela nový směr. Masáže nemusí být nikterak složité. Jde jen o to domluvit se s partnerem na tlaku a technice s cílem navnadit se na milování.

Intenzivní prožitek umocní použití olejíčků a dalších pomůcek

Masáž lze v zásadě provozovat na sucho, nicméně s masážním olejem vám to půjde mnohem snáze. Jednotlivé tahy budou po kůži jemně klouzat, navíc můžete použít druhy olejíčků, jež jsou přímo určené k erotickým hrátkám. K dostání jsou i speciální masážní svíčky, které nejdříve navodí romantickou atmosféru, a roztavený vosk poslouží jako ideální pomocník při samotné masáži. K pořízení olejů i svíček navštivte například sexshop sexio.cz, kde z pohodlí domova a hlavně diskrétně nakoupíte nejen potřeby pro masáž, ale i různé erotické pomůcky, které zpestří váš sexuální život.

Výběr masážních olejíčků a svíček je natolik široký, že jistě uspokojí i vaše smysly.

Jaké hmaty použít při erotické masáži?

Masážní olej doporučujeme nejdříve chvilku třít ve svých dlaních, poté jej naneste postupně na pokožku. Nikdy neroztírejte rovnou na celé tělo. Masážní hmaty najdete dokonce i v Kamasutře, pakliže však tuto bibli sexu nevlastníte, nechejte se vést tím, co vaše partnera vzrušuje. Používat můžete tření, hnětení, roztírání, sekání apod. Dávejte si na tazích záležet, aby byly dokončeny až do konce. Kromě samotných dlaní a prstů vám skvěle poslouží masážní hlavice. Umí mnoho vibračních módů a pomůže jak na bolavou šíji, tak třeba na stimulaci klitorisu. Tuto masážní pomůcku tedy doma oceníte nejen po erotické, ale i zdravotní stránce. A jaká místa k masírování zvolit? To už necháme na vás, na vaší fantazii a tužbách.

Březen 23rd, 2020 redaktor: