Zapomeňte na šedou rutinu běžných dní

V každém vztahu na vás čas od času padne únava – a kdyby jen ta. Pokud jste ke svému protějšku nikdy necítili přinejmenším neutrální pocit, místo žhavé zamilovanosti, asi ve vztahu ještě nejste dostatečně dlouho. Což současně znamená, že jsou občasné pocity „co já tady vůbec dělám“ skutečně normální. Proto si na každém rohu můžete přečíst, jak je na vztazích nutné pracovat. Jenže jak se do takové práce na vztahu donutit, když se vám ani trochu nechce? Jednoduše! Stačí zapracovat na tom, aby ta práce byla příjemná i pro vás.

Romantická večeře s ještě romantičtějším zvratem

Jen si to představte. Přijde z práce v den, kdy jste si vzala tajně dovolenou a děti nechala vyzvednout rovnou babičkou. Připravíte mu oblíbené jídlo (anebo vaše oblíbené jídlo – přece jen je to o tom, abyste si užila i vy), pustíte oblíbenou hudbu, možná zapálíte i nějakou tu svíčku.

Ale to nejdůležitější jste vy. Zakrytá jen trochu lascivní erotickou košilkou a připravená splnit si jakékoliv společné erotické touhy, na které se vám ve všednosti každodenní rutiny nedostává času.

Sníte vy nebo partner o trochu netradičních hrátkách?

Dejte si chvíli pauzu a navštivte stránku sexshopu, který vám pomůže splnit vaše i partnerovi nejtajnější tužby.

Vibrátor na G bod Vibe Couture Ravish 17 cm

Není pro vás vše pouze o sexu? Vyzkoušejte romantiku trochu jinak

Kdy jste si naposledy s partnerem někam vyrazili? Pokud stále sedíte doma a vaše největší dobrodružství je nákup v supermarketu nebo pravidelná dovolená na Slapech či v Chorvatsku, není divu, že váš vztah není takový, jako dřív.

Tento problém však můžete vyřešit snadno.

Objednejte se na párovou masáž. Zajděte společně do sauny – nebo třeba na kolečkové brusle. Příležitostí je spoustu. Od pohodlných po dobrodružné až po sportovní.

Společné zájmy jsou pravděpodobně tím nejlepším způsobem, jak vztahu dodat novou šťávu. A co je ještě lepší, jsou nové společné zájmy a objevování nepoznaného.

Že vám už dávno došla inspirace? Žádný problém, Sexshopík kromě erotických pomůcek a rad do společného sexuálního života nabízí také inspiraci, jak vztah oživit po všech možných stránkách.

Únor 17th, 2020 redaktor: