Wellness si dopřávejte, co vám čas dovolí!

Wellness pobyty miluje snad každý. Jak by také ne, vždyť prospívají tělu i duši. Dovolují nám zapomenout na starosti a strasti všedního dne. I z tohoto důvodu bychom si je měli dopřávat v co největší míře!

K tomu, abychom byli zdraví, v podstatě není zapotřebí zas tak mnoho. Adekvátním cvičením se udržovat v kondici, dopřávat si kvalitní stravu plnou vitamínů a minerálů, hlídat si cholesterol, vyhýbat se alkoholu, naučit se zvládat stres a udržovat si pozitivní mysl. Mít se rádi, na život se dívat s nadhledem a tu a tam si udělat radost. Třeba s kamarádkami či partnerem vyrazit na nějaký wellness pobyt! A kam mohou vyrazit obyvatelé Ostravy a okolí?

Wellness Ostravsko

Na Ostravsku nejsou v současné době zajímavé pouze důlní památky. I pod odkazem wellness Ostravsko najdete celou řadu lákavých lázeňských pobytů, které vás dostanou do formy. Jaké by neměly uniknout vaší pozornosti? Vyrazit můžete do Hradce nad Moravicí, Šenova u Nového Jičína i samotné Ostravy.

Ostrava, to nejsou jen doly

Pod odkazem wellness Ostrava například najdete hotel Nikolas s privátním wellness, vnitřním i vnějším bazénem a saunou. V ceně tohoto pobytu navíc je vstup do ostravské zoologické zahrady, na Vyhlídkovou věž a do Landek parku s důlní expozicí a expozicí báňského záchranářství.

Je libo relaxační masáž a hodinu badmintonu?

Zajímavé balíčky se nachází i pod odkazem wellness Hradec nad Moravicí. S otevřenou náručí vás přivítají například v hotelu Belaria, kde vás čeká neomezený vstup do bazénu a wellness, relaxační masáž a hodina badmintonu či stolního tenisu. V samotném městečku se nachází kouzelný zámek s rozlehlým parkem, v jehož komplexu se točila spousta pohádek. Rovněž okolí nabízí krásnou přírodu, zejména kolem řeky a v údolí pod zámkem, jež vybízí k procházkám a dalším sportovním aktivitám.

Za romantikou do Šenova

Rádi byste spíše romantický pobyt? V tom případě doporučujeme wellness Šenov u Nového Jičína v hotelu Mc Limon. Prožít zde můžete romantickou večeři při svíčkách a relax v soukromé wellness zóně se solnou saunou, parní kabinou, masážní sprchou, vířivou vanou a dvěma relaxačními místnostmi. K tomu lahev sektu navozující tu pravou atmosféru.

Relaxujte na spa.cz

Svůj wellness pobyt si zarezervujte třeba hned teď. Navštivte stránky Spa.cz a z téměř 2782 lázeňských, wellness a dalších pobytů si vyberte ten, který vás nejvíce osloví. A především – relaxujte již při hledání ideálního pobytu na Spa.cz!

Leden 18th, 2021 redaktor: