Pojďte tvořit i v létě. Vše pro tvoření koupíte na Mikaton.cz

Přestěhujte se na zahradu, na terasu nebo na balkon. Počasí k tomu doslova vybízí. Ale abyste si užili ještě dokonalejší letní dny, pusťte se do tvoření. Váš venkovní obývák může díky vlastnoručním výtvorům vypadat jako ráj.

Přestěhujte se ven

Krásné dekorace, které zpestří venkovní obývací pokoj, koupíte i hotové. Ale co si tak pořídit věci pro tvoření a nějaké si vyrobit vlastnoručně? Nemáte na drahý venkovní sedací nábytek? Udělejte si jej třeba ze starých palet. Je velice trendy a vypadá krásně. Pořídit si můžete i nějaký starší dřevěný nábytek a natřít jej křídovými barvami. Dekorování ve stylu Annie Sloan je v kurzu. Zejména proto, že v naprosté většině případů není nutné odstraňovat staré nátěry. Naopak, pomocí smirkového papíru nakonec na dřevěném nábytku vytvoříme pěknou patinu. Venkovní nábytek však bude pohodlným a krásným až s pěknými polstry. Takže na křídovou barvu naneste vosk kvůli trvanlivosti a na hotový nábytek pak ušijte polstry a ubrusy z krásných látek. Ty vám nabídne galanterie Mikaton.cz.

Dobrá galanterie vás vybaví i na další tvoření

Drahou houpačku ani hamaku nemusíte kupovat. Dají se ušít. Stejně tak jako různé zábavné venkovní hračky pro děti. Třeba hezký dětský stan. Ideální je zkombinovat hotové hračky s těmi, které dětem pro venkovní hraní vytvoříte. Právě ty si budou vážit nejvíce.

Připravte na léto i svůj byt

Je čas převlékat přikrývky. Máte příjemné letní chladivé povlečení? Jestli ne, pořiďte si jej. Pro léto se hodí jiné materiály než v zimě. Stejně tak asi dáte přednost různým letním motivům před těmi zimními. Nezapomeňte ani na děti a dopřejte jim povlečení s jejich pohádkovými a filmovými hrdiny. Třeba je pak večer dostanete dříve na kutě. Postele potřebují též jiné prostěradlo. To z mikroplyše či froté odložte opět na chladnější měsíce. Pro léto je ideální jersey prostěradlo, které je chladivější.

Květen 22nd, 2022 redaktor: