Chystáte se na akci, kde je vyžadována maska? Inspirujte se, za co se převléci

V poslední době přibývá akcí, kde je určen dress code v určitém stylu. Velice IN jsou tematické party, ať už jde o oslavu, Halloween, Silvestr, maškarní bál apod., kde jsou zúčastnění převlečení do nejrůznějších kostýmů. O to je daná událost zábavnější a originálnější. I vy jste dostali pozvánku na akci nebo se chystáte na ples, kam je nutné vyrazit v masce?

Témata mohou být různorodá, od pohádkových, filmových, strašidelných, čarodějných, až po retro či charleston styl. Záleží na fantazii pořadatele, v jakém duchu se událost ponese. Vy pak stojíte před rozhodováním, jaký outfit vynesete. Naštěstí dnes existují půjčovny a prodejny s kostýmy, kde seženete všemožné masky, včetně doplňků.

Odvaha se cení. Nebojte se!

Karnevalové kostýmy představují ideální způsob, jak se vžít do zcela jiné role. Proto je rozhodně na místě se odvázat a nebát se obléct něco netradičního a třeba i sexy. Kostým policajtky, pirátky, námořnice, letušky či upírky z vás může udělat neodolatelnou ženu s notnou dávkou tajemna. Nebojte se vytasit ženské zbraně. Ukažte světu, jak jste krásná. Pohledy okolí a lichotky pánů vás zajisté potěší. Vždyť každá žena potřebuje slyšet, jak moc jí to sluší.

Návrat do dětství

Mezi oblíbené masky patří bezesporu ty pohádkové. Chtěla jste být jako malá princezna? Splňte si svůj dětský sen a vyberte si princeznovské šaty, ve kterých budete za romantickou krásku. Něžné duše mohou zvolit kostým anděla, jež se rovněž řádí k těm oblíbeným. V případě, že si jako princezna nepřipadáte a ráda byste byla za ďáblíka, ideální pro vás může být kostým upíra nebo čarodějnice. Legrační maskou můžete rovněž zaujmout a pobavit okolí. Sehnat lze např. Mimoně, Teletubbie, Shreka a Fionu, Minnie a jiné postavičky z pohádek. Takových kostýmů je nespočet, rozhodně je z čeho vybírat.

Slaďte se s partnerem

Za dokonalý pár budete v případě, že se se svým partnerem sladíte do stejného kostýmu. Pro některé dvojice je to samozřejmostí a koneckonců takový partnerský outfit vypadá vždy perfektně. Jestliže i vy chcete dát světu najevo, že k sobě neodmyslitelně patříte, zkuste třeba kombinaci indiána a indiánky, Batmana a Batgirl, Gomeze a Morticie z Adamsovy rodiny, Johnyho a Baby z filmu Hříšný tanec. Neodolatelní budete rovněž v nějakém kostýmu komiksových hrdinů.

Kde si kostým vybrat?

Karnevalový kostým dnes není problém pořídit na stránkách ptakoviny.com nebo nejlevnejsikostymy.cz. Zde je nabídka masek, doplňků i dekorací na párty opravdu velice široká a vybere si bezpochyby každý, ať už bude téma konané akce jakékoliv. Pořídit si nějaký kostým není vůbec špatný nápad. Jak už bylo řečeno v úvodu, událostí v podobném duchu stále přibývá, proto jsme si jistí, že maškarní oblečení nevyužijete pouze jednou, ale opakovaně.

Únor 11th, 2020 redaktor: