6 rad, jak nejlépe vybrat půjčku před výplatou a nenaletět

Do období, kdy je nutné před výplatou počítat každou korunu, se může dostat každý z nás. Mnoho jedinců či rodin se potýká s tímto problémem pravidelně. A v případě, že se náhle něco stane, např. nefunguje lednička, sporák, praskne odpad, pokazí se automobil, vznikne situace, kterou je potřeba rychle vyřešit. Jenže, kde na to jednoduše vzít? Nechcete říkat rodině nebo známým a chcete se o sebe postarat sami? Řešením může být tzv. rychlá půjčka před výplatou. Ale pozor! Držte se našich rad a vypůjčte si bezpečně!

Rychlé peníze vám mohou vytrhnout trn z paty, takže se domníváte, že o tom není třeba více uvažovat? Zní to dobře, ale tyto kroky se vyplatí promyslet, resp. propočítat.

Jak si správně vybrat rychlou půjčku před výplatou?

Půjčky do výplaty jsou v poslední době oblíbeným finančním artiklem a nabízí je nespočet společností. Složitější je zorientovat se v jednotlivých nabídkách, a jak už bylo řečeno, důležité je i vybrat tu správnou. Proto jsme pro vás připravili několik rad, jak nenaletět těm nevýhodným a nevhodným.

1. Promyslete si, zda peníze skutečně potřebujete

V první řadě zvažte, zda vám nic jiného, než půjčka před výplatou nezbývá. Pokud máte v domácnosti havárii, kterou je nutné co nejdříve vyřešit, pak je to jistě pádný důvod, proč si peníze půjčovat. Nicméně v situaci, kdy se vám líbí nový drahý telefon, anebo chcete jet na luxusní dovolenou, v takové chvíli pouvažujte, zda se bez toho opravdu neobejdete. A jestliže s její pomocí budete vytloukat klín klínem a platit jejím prostřednictvím nějaké dřívější dluhy, může to být cesta do pekel.

2. Buďte obezřetní

Jak už bylo zmíněno, je spousta firem i různých „osob“, jež vám půjčí jakoukoliv částku. Obezřetnost je na tomto místě velice důležitá. Nevěřte všem slibům! Solidní společnosti vám poskytnou jen takové sumy, o kterých jsou přesvědčené, že je zákazník bude schopen splatit. V případě, že vám někdo tvrdí něco jiného, s velkou pravděpodobností se jedná o podvodníka či lichváře.

3. Obraťte se na zavedené společnosti

S minulým bodem souvisí i ten následující. Vždy je lepší obrátit se na společnosti, které jsou i nás zavedené a mají delší historii. Velmi cenné mohou být reference, které dnes není problém nalézt na internetu. Klidně zaveďte diskuzi vy osobně a ptejte se. Informovat se samozřejmě můžete i u známých.

4. O půjčce se poraďte

Jelikož má každý člověk individuální a jiné potřeby, vyberte si poskytovatele půjček před výplatou, se kterými se můžete osobně poradit, ať už třeba jen telefonicky. Nebojte se svěřit s vaším problémem. Společně jistě najdete tu nejlepší a nejvýhodnější kombinaci částky, úroku a doby půjčení.

5. Ptejte se, kolik celkem zaplatíte

Vypůjčená částka pomůže překlenout finanční tíseň, zároveň vás můžete dostat do dluhové pasti. Ptejte se, kolik celkově za půjčku zaplatíte. Informujte se předem! Je přeci rozdíl, když za 5000 Kč splatíte 6 000Kč nebo 10 000 Kč!

6. Prostudujte si smlouvu

Jakákoliv půjčka vám bude poskytnuta vždy na základě smlouvy, kterou musíte podepsat. Nedělejte ukvapené kroky a vždy si ji důkladně prostudujte. Pokud vám společnost nabízí skvělý úrok, ale ve smlouvě jsou nepřesné informace, je obsáhlá, nepřehlédnutelná a spousta toho je malým písmem, které nejde ani přečíst, něco tady nehraje.

Proč požádat o rychlou půjčku před výplatou?

+ Peníze získáte ihned, rychle, bez zdlouhavého zjišťování a prověřování vaší osoby

+ Nemusíte nikam chodit – jde to i přes telefon nebo internet

+ Je to snadná možnost, jak před výplatou vyřešit náhlou finanční krizi

Kde o půjčku do výplaty požádat?

Konečné rozhodnutí, u jaké společnosti si vypůjčíte, je samozřejmě na vás. Nicméně doporučujeme společnost Cool Credit, která není na trhu žádným nováčkem a v žádném případě se nejedná o firmu, která by z vás chtěla pouze vytěžit. Jejich zásadou je oboustranně prospěšná a výhodná záležitost, s tím, že vám poradí dle aktuální potřeby. V případě, že nastane situace, kdy nebudete schopní splatit domluvenou částku dle splátkového kalendáře, lze se dohodnout na společném řešení. Dá se zařídit odklad finálního data splátkového kalendáře, a to nejčastěji o týden nebo dokonce až o měsíc. Chcete se dozvědět více informací? Na webu CoolCredit.cz navštivte stránku půjčka před výplatou , kde je uveden i telefonický kontakt pro jakékoliv dotazy.

Srpen 24th, 2018 redaktor: