Dokonalá svatba pod širým nebem dovršená tou nejlepší hostinou a párty

Svatba je bezpochyby jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě, ať už pro snoubence, tak jejich rodiny. Obavy si dělají především nevěsty, které si přejí mít svůj VELKÝ DEN naprosto dokonalý. Nejen, že chtějí být okouzlující a nádherné, ale téměř na všech detailech ze svatebního dne si velice zakládají. Zkrátka mít vše připravené do posledního puntíku jej dnes zcela běžnou praxí.

Výjimkou samozřejmě není ani samotná svatební hostina, která se z počáteční formálnější atmosféry přenese v tom ideálním případě do uvolněnější nálady. Ale jak zajistit, aby si všichni hosté, včetně vás, pochutnali na skvělém a nezapomenutelném jídle, pití a dobře se cítili? Přenechejte starosti na cateringu, který se o vše související s hostinou postará.

Uvnitř nebo venku? Dilema, které má snadné řešení

Spousta mladých snoubenců dnes vyhledává pro svou svatbu lokální místa v podobě statků, stodol, restaurací v přírodě, zámků a hradů a touží po obřadu na místě obklopeném zelení. Zkrátka pod širým nebem. I vaše představa je taková?  V letních měsících se tyto možnosti doslova nabízí.

Catering zajistí veškeré vybavení od stolů a židlí, přes nádobí, ohříváky na jídlo a další nezbytnosti. Právě prostřené stoly a připravené zázemí pro hostinu dělá svatbu svatbou. Rozhodně i vy chcete, ať při příchodu hosté žasnou, jaká je to nádhera. Květiny, dekorace, potahy na židle, ubrusy, jmenovky, zasedací pořádek, i to dokáže zaopatřit cateringová společnost, případě spolupracuje s jinou vámi vybranou floristkou apod.

Jelikož však nikdy nelze předem tušit, jaké počasí bude v onen den panovat, je třeba počítat s ideální i horší variantou. Samozřejmostí je tedy párty stan, který vás ochrání před slunečními paprsky, lehkou přeháňkou i vytrvalým deštěm. Díky správnému výběru cateringové společnosti a jejich vybavení bude hostina pro všechny svatebčany jedinečným zážitkem, jež si maximálně užijí.

Svatební menu, aneb svatební hostina se nerovná svíčková

Objednat si můžete svatební hostinu se vším všudy, raut nebo momentálně velice trendovou záležitost, jakou je food track. Už tomu tak není, že na každé svatbě se podává šunková rolka s křenem, polévka s játrovými knedlíčky a svíčková. Možnosti jsou zkrátka neomezené a byla by opravdu škoda držet se sice ověřené, ale již ohrané klasiky.

Překvapte své blízké nejrůznějšími specialitami, např. skvělými grilovanými pokrmy, vegetariánskými jídly, středomořskou či italskou kuchyní, lahodným sweet barem, elegantním coffee breakem apod. Společně s cateringovou společností lze vymyslet jedinečné menu, které se ponese v duchu vašeho celého svatebního dne. Máte-li navíc nějaké hosty, jež musí držet specifické diety, jako je bezlepková nebo bezlaktózová, pak není problém připravit menu přímo pro ně.

Svatební catering toho může mít na starosti spoustu, takže je rozhodně dobré se informovat, jaké služby daná společnost nabízí. Proto se určitě vyplatí, když jich oslovíte více a poptáte se, jak na možnosti zajištění, tak finanční náročnost. Přece jen i finance hrají v tak důležitý den svou roli.

Září 6th, 2018 redaktor: