Vše o tantra masážích, co jste chtěli vědět, ale neměli jste se koho zeptat

Jak tantra masáž probíhá? Co od ní jako návštěvník můžete očekávat? Jaký je její hlavní cíl? S tantrou je spojeno množství otázek a zejména pak předsudků, kvůli kterým jí mnozí lidé odsoudí ještě dřív, než ji vyzkouší anebo se zkrátka ztratí v množství informací, které se na internetu mnohdy rozcházejí. V tomto článku jsme se proto rozhodli uvést vše důležité o cíli procedury, samotném průběhu a dozvíte se také, čím se tantrická masáž liší od erotické.

V čem se tantra masáž liší od erotické

ZPŮSOB PŘIJÍMÁNÍ

Tantrická masáž je především o vnímání vlastní sexuality a přijímání, a proto nedochází mezi dávajícím a přijímajícím ke vzájemným dotekům. Klient pouze přijímá doteky od maséra a neoplácí je.

DÉLKA PROCEDURY

Erotická masáž trvá obvykle 60 minut. Tantrická masáž je výrazně delší. Za naprostý základ je považováno 90 minut, ale nejčastěji trvá 120 až 180 minut.

CÍL

Erotické masáže se zaměřují na fyzickou stránku člověka a směřují k erotickému uvolnění často doprovázenému také orgasmem.

Tantra masáž není primárně pouze o fyzickém prožitku, ale také o duševním vnímání. Mezi techniky zařazované do procedury patří práce s dechem a pohybem. Cílem je, aby se klient naučil vnímat vlastní tělo a jeho potřeby, rozvíjel svou sexualitu a uvolnil při tom emoční bloky.

Průběh tantry krok za krokem

Před samotným začátkem je vždy prostor pro vzájemný rozhovor, při kterém masér zjišťuje, jaké je klientovo očekávání a co je pro něj přípustné. Klient je následně seznámen i s celým průběhem procedury.

Masáž probíhá za svitu svíček a zvuků orientální hudby v ničím nerušeném prostředí. Masér je zde v roli dávajícího a klient v roli přijímajícího.

Celá masáž začíná učením tantrických dechových technik, které vedou k hlubšímu prožitku a fyzickému i psychickému uvolnění.

Dávající provádí přijímajícího celým rituálem. Jsou využívány bodyterapeutické techniky uvolňující napětí. Součástí jsou doteky a hlazení pomocí horkých ručníků, lávových kamenů, peříček, hedvábných šátků, kožešin a orientálních vonných olejů. Tyto pomůcky pomáhají přijímajícího přivést do stavu hluboké relaxace.

K nalezení sexuální energie je důležité probuzení důvěry mezi dávajícím a přijímajícím. Jedná se o nejsilnější energii v těle.

Tip: Přečtěte si podrobný popis jednotlivých částí tantra masáže.

K čemu tantrické masáže směřují

Tantrická masáž nabízí přijímajícímu bezpečné prostředí, ve kterém se může plně odevzdat a zkoumat vlastní tělesné prožitky a přijímat láskyplné doteky.

Tantra nemá stanovený konkrétní cíl. Přijímající může proceduru kdykoliv ukončit z důvodu, že bylo naplněno jeho hranice intimity. Jedná se o cestu, po které se postupuje po malých krůčcích směřujících k respektu, toleranci a otevřenosti.

V každém případě by měli lidé odcházet s pocitem, že o ně bylo v několika uplynulých hodinách dobře postaráno. Měli by se cítit odpočatí, plní energie a studium opouštět s pocitem fyzického a psychického uvolnění.

Typický zákazník

Tato procedura je vhodná pro muže i ženy. Bývá často navštěvováno i páry, které se snaží poznatky získané tantrickou masáží přenést do partnerského vztahu a tím ho obohatit.

Léčivé účinky

Tantra pomáhá při poruchách s erekcí, potížích s prostatou, bolestivém sexuálním styku, potížích s otěhotněním, při nedostatku energie, zbavuje napětí i stresu a podporuje krevní oběh. Účinky masáží na lidské zdraví.

Tantrické masáže patří mezi masáže holistické, při kterých jsou stimulovány intimní partie nazývané jako joni a lingam. Dochází tím ke zcela novému prožívání vzrušení a intimity, proto neváhejte a zkuste i vy tuto léčivou proceduru podstoupit.

Šli byste na tantra masáž raději sami, nebo byste chtěli tento zážitek prožít s Vaším protějškem?

Říjen 22nd, 2019 redaktor: