Tajná zbraň pro vyrýsovaný zadeček

Vánoční lenošení už je za námi a posilovny začínají opět praskat ve švech. Patříte k těm ženám, které do posilovny chodí nerady? Přesto chcete mít hezkou postavu a líbit se? Kromě posilování na strojích, dřepů a zdravé stravy existují další tajné zbraně k docílení krásného zadečku.

Jaké?

Seznamte se, Freddy Jeans

Kalhoty a jeans s push-up efektem, které pochází ze slunné Itálie, vám budou zaručeně slušet. Vyrábějí se ve skinny provedení, které opticky zeštíhluje stehna a lýtka. Na vnitřní straně kalhot jsou silikonové proužky, které udržují kalhoty na správném místě a ty se pak nemají tendenci shrnovat nebo posunovat.

Freddy kalhoty a jeans využívají patentovanou technologii WR.UP, díky které je zadeček nadzvednutý. Střih podtrhuje samotné hýždě a opticky jej zakulacuje. 

Které kalhoty vybrat?

Abyste mohla nosit takové kalhoty, nepotřebujete dokonale vysportovanou postavu a hodiny lekcí zumby. Samotné kalhoty spoustu nedokonalostí skryjí a vám dodají vyšší sebevědomí. I to může být výbornou motivací k cvičení a tvarování postavy vašimi silami.

Pro správný výběr kalhot se řiďte tabulkami velikostí a následujícím klíčem. Pokud máte silnější boky a stehna, vyberte si kalhoty s vyšším pasem. V případě, že jste naopak hodně hubená, můžete vsadit na kalhoty s nízkým pasem.

Tmavé kalhoty a kalhoty s kontrastním prošíváním schovají větší zadek a boky, zatímco světlé kalhoty a seprané vzory se zdobením přidají na kráse štíhlé postavě. Dokonce i ty z vás, které mají mužské rysy, nepřijdou zkrátka. Push-up jeans jsou vhodné i pro tento typ postavy.

Sexy do nového roku

Už se v nich vidíte? Pokud jste si napsala mezi svá novoroční předsevzetí i hesla jako “zhubnout, cvičit”, je pravý čas udělat ve svém šatníku vítr a pustit do něj trochu moderní svěžesti v podobě push-up jeans Freddy.

Pak to s tím cvičením nemusíte tolik přehánět a výsledek v podobě sexy vypracovaného zadečku budete mít k dispozici ve vaší skříni.

Únor 19th, 2018 redaktor: