Nestyďte se používat erotické hračky. Výběr těch NEJ pro ni i pro něj!

Používání erotických hraček dnes není žádné tabu. Experimentují s nimi páry a samozřejmě i single muži a ženy. V sexu byly ženy v minulosti více konzervativní. Potlačovaly své sexuální potřeby, upíraly si touhy, vzrušení a rozkoš. Erotické pomůcky používali muži mnohem více, nyní se však situace mění a i ženy ztrácejí ostych a nebojí se kupovat tyto hračky. Důvodem je i fakt, že díky internetu je nákup zcela diskrétní, což vede k zvýšení poptávky, jak ze strany mužů, tak žen.

Jak jste na tom vy? Měli jste už možnost vyzkoušet nějakou tu sexuální pomůcku, třebas pro zpestření intimních chvil s partnerem? Vsadíme se, že určitě ano. Anebo jste sama a sex vám chybí? Případně hledáte překvapení se sexuálním podtextem pro mužské pohlaví? Erotické hračky dokážou zprostředkovat nové zážitky a vzrušení. Oživí každé milování a pomohou v případě, kdy se již do postele vloudila trocha stereotypu. Koneckonců jsou skvělou prevencí proti němu. A když jste sami a nemá vás kdo uspokojit? Je to jasná volba! Připravili jsme pro vás 3 NEJ tipy na erotické hračky pro ženy a tři pro muže. Inspirujte se!

1.     Vibrátor

Na tomto trhu bezpochyby vedou vibrátory. Jedná se o pomůcky pro ženy, ale zpestří i společné milování. Výrobci dnes nabízí řadu inovativních modelů, vše možných velikostí, tvarů, materiálů a se speciálními funkcemi. Každá z vás si přijde na své. Nákup neuspěchejte, udělejte si čas a vyberte správný typ. Více se dozvíte v článku: Jak vybrat vibrátor?

2.     Venušiny kuličky

Venušiny kuličky hlásí velký comeback, a to především po uvedení filmu 50 odstínů šedi, kde byla tato pomůcka hojně používána hlavní představitelkou Anastazií. Jde o dvě různě velké kuličky. V nich je umístěna ještě menší a těžší kulička. Při pohybu se rozkmitají a narážením do vnějšího obalu způsobují vibrace a to přináší velmi příjemné a vzrušující pocity. Lze je využívat při sexu, ale i při běžných činnostech, jak je chůze, běh, jízda na kole, při úklidu domácnost apod. Doprovodných jevem je i posilování pánevního dna. To vám zajistí lepší sexuální prožitek a rovněž po porodu je toto cvičení na posílení pánevního dna velice vhodné.

3.     Didlo

Alternativu k vibrátorům představují didla. Rozdíl je v tom, že nevibrují, jsou pružnější a ohebnější. Navíc nepotřebujete baterky :-). Tato náhražka mužského penisu nabízí skutečné potěšení určené převážně pro ženy při masturbaci, nebo pro zpestření pohlavního styku. Umělé penisy se liší tvarem, materiálem a povrchem. K dostání jsou i oboustranné modely k obšťastnění dvou žen najednou či anální varianty.

V následujícím videu vám přinášíme představení jednoho z nejoblíbenějších umělých penisů, konkrétně Silicone dildo Maxim s přísavkou a s varlaty o velikosti 24 cm:

4.     Umělá vagína

To, co představuje pro ženy vibrátor, totéž je pro muže umělá vagína. Není to nic nového pod sluncem, stále se však těší obrovské oblibě. A není se čemu divit. Dnešní umělé vagíny věrně kopírují ženské přirození a pocity penisu v ní jsou co nejvěrnější. Pro její výrobu jsou používané měkké, lubrikované a někdy zahřívané materiály. Některé modely jsou vyrobeny jako kopie vagíny známých pornohereček. Pro stimulaci mužského penisu jsou vagíny jedním z nejlepších prostředků k dosažení vyvrcholení.

5.     Vakuová pumpa

Dalším tipem na erotickou hračku pro opačné pohlaví je vakuová pumpa. Pumpa na penis je jak erotickou pomůckou zpestřující sexuální život, tak účinný pomocník při poruchách erekce. Dokáže také zvýšit citlivost penisu nebo napomůže mužskou chloubu o něco zvětšit. A který muž by ho nechtěl mít většího? Takže pokud hledáte vhodný dárek, vakuovou pumpou jej určitě potěšíte.

6.     Anální kolík

Pro pány toužící po análním styku je skvělou volbou anální kolík. Dráždění v této oblasti vzrušuje nespočet mužů, samozřejmě i žen. Může to být skvělá hračka pro páry i jednotlivce. Pocit tlaku uvnitř a svírání kolíku konečníkem bývá hodně příjemný, jen stačí odhodit stud a vyzkoušet něco nového. K dostání jsou různé modely, jak pro dámy, tak pro pány lišící se velikostí a funkcemi.

Jak jste na tom s používáním sexuálních pomůcek vy? Právě jste se rozhodli, že nějakou vyzkoušíte? Tak dlouho nečekejte a užijte si nové prožitky, které vás uvedou do blaha.

Květen 28th, 2018 redaktor: