Kdo má rád vibrační tajemství v kalhotkách?

I ženy mají svá tajemství. Jedno z nich třeba v kalhotkách. Pečlivě střežené, nenápadné a vnášející radost do života. Vibrátory a vibrační vajíčka. Nejedná se jen o pomůcky pro osamělé ženy, ale i o metodu, jak zpestřit partnerský život. Společnou vlastností těchto erotických pomůcek jsou vibrace. Intenzita je řízena ovladačem. Vibrační vajíčko i vibrátory se liší zejména tvarem a zamýšleným cílem.

Vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko není primárně určeno k rychlému dosažení orgasmu, i když samozřejmě stát se může. Vajíčko pracuje na podobném principu jako venušiny kuličky. Jeho vibrace však není řízena pohybem ženy, ale elektronicky pomocí ovladače. Žena vloží vajíčko oblého tvaru do pochvy. Pomocí ovladače pak může regulovat nastavení vibrací.

Při výběru vajíčka je potřeba zvolit správnou velikost. Zde není jednotná rada, jak vybrat. Nezbývá než zkoušet a hledat. Důležitým hlediskem je také zdravotní nezávadnost, bezpečnost a snadná čistitelnost.

Správně zvolené vibrační vajíčko zpříjemní život momentálně osamělé ženy, poslouží jako příprava na intimní zážitek. Při použití v páru se může ovladač stát i nástrojem moci v rukou partnera. Vibrační vajíčko se dá použít ve společnosti, pokud se jedná o dostatečně tichý model, kde nehrozí prozrazení.

Vaginální vibrátory

Vaginální vibrátory jsou často považovány za náhradu penisu při nepřítomnosti partnera. Vaginální vibrátor je erotická pomůcka napodobující mužský penis. Je vyroben z pružného materiálu. Na výběr jsou různé velikosti, tvary, tvrdost, zakřivení.

Zasunutím vibrátoru do pochvy dochází k simulaci pohlavního styku mezi mužem a ženou. Různým nastavením vibrací si pak žena sama reguluje intenzitu dráždění, určuje hloubku zasunutí a přivádí se tak k orgasmu.

Vibrátory na klitoris

Mnoho žen nedosahuje orgasmu při vaginální dráždění, ale při dráždění klitorisu. I na tyto ženy myslí výrobci vibrátorů. Některé typy vaginálních vibrátorů jsou obohaceny o nástavec dráždící klitoris. Žena tak při sexu zažívá vaginální styk a ještě dráždění klitorisu. Výsledkem by měl být jistější a rychlejší orgasmus s větším prožitkem.

Vibrátor do každé domácnosti

Je pravdou, že vibrátory často používají single ženy, jejich využití je však mnohem všestrannější. Vibrátor je vhodným pomocníkem u mužů se zdravotními problémy nebo menší sexuální potřebou, než má partnerka.

Ale i u zcela zdravých a sehraných párů je použití vibrátoru vítané zpestření. O jeho ovládání se mohou podělit. Velmi vítanou pomůckou je vibrátor pro lesbické páry, pokud se nechtějí vzdát vaginálního sexu.

Srpen 5th, 2019 redaktor: