Womanizéry, které ženy na celém světě milují! Víme PROČ!

Womanizér je erotická pomůcka, která patří do skupiny zařízení na klitoris, pracující na principu podtlaku. Na stejném principu pracují přístroje i od konkurenčních firem, ale Womanizér má i v různých částech světa své nadšené a spokojené obdivovatelky.

Jak to funguje

Womanizér používá k dráždění klitorisu podtlak. Zjednodušeně řečeno se nejedná o vibrace, ale o nasávání a uvolňování klitorisu. Pomocí těchto vln dochází k intenzivnímu dráždění klitorisu a velmi rychlému orgasmu. Ženy, které odpovídaly v různých anketách, se shodují, že k dosažení orgasmu stačí dvě minuty i méně času. Jedná se tedy o efektivní pomůcku s cílem dosáhnout rychlého orgasmu.

Proč si pořídit Womanizér

Protože chcete rychlý, bezpracný a opakovaný orgasmus. S Womanizérem ho skoro jistě dosáhnete. Pouze přiložíte ke klitorisu, stisknete tlačítko, nastavíte intenzitu a za chvíli máte hotovo.

Když na vás přijde chuť na uvolnění, nemusíte řešit, že nemáte čas nebo momentálně partnera k dispozici. Womanizér je diskrétní, rychlé a účinné řešení.

Jak vybrat Womanizér a jemu podobné

Dejte na doporučení, pročítejte recenze a pak se pocitově rozhodněte. Můžete volit mezi různými velikostmi a vzhledem, estetikou balení. Osahejte si způsob ovládání a nabízené funkce. Nedílnou součástí Womanizéru je nabíjecí sada. Před nákupem si prostudujte výdrž a podrobné technické parametry, třeba voděodolnost.

Womanizér v partnerském životě

Pokud dáváte přednost mužské náruči před technicky dokonalým uspokojením, ani tak se nemusíte Womanizéru vzdávat. Zapojte do akce i svého partnera. Z umělého konkurenta se tak rázem stane vítaný pomocník ve vašem milostném životě.

S Womanizérem vás partner přivede k orgasmu vždy, již nehrozí, že zůstanete neuspokojena. Můžete si tak partnerský sex mnohem více užívat. Když občas selže příroda, Womanizér je vždy připraven. Tedy pokud ho nezapomenete dát na nabíječku.

Srpen 7th, 2019 redaktor: