Kde si za pár korun dopřát odpočinek pro tělo i duši, včetně aktivního relaxu?

Také máte pocit, že se opět zima strašně táhne a vy potřebujete dobít „baterky“? Jenže času a peněž nemáte nazbyt, přesto byste rádi alespoň na chvilku vypnuli a zbavili se zimní depky? Naprosto ideální řešení nabízí prodloužený víkend, nebo krátký pobyt tam, kde vás budou hýčkat, můžete relaxovat i aktivně prožívat volné dny. Navíc vše za pár korun! A to je přeci lákavá představa, není to tak?

Z wellness pobytů si nejde nevybrat

Krásné prostředí a úžasné podmínky pro odpočinek a odreagování nabízí wellness hotel ve středních Čechách. Tento komfortní hotelový areál má ve své nabídce několik výhodných pobytových balíčků za mimořádně výhodné ceny. Na své si přijdou partnerské dvojice, rodiny s dětmi, dámy, které chtějí vyrazit na dámskou jízdu, senioři, jednotlivci, sportovci, parta přátel, firmy, zkrátka všichni.

Nabídka wellness pobytů se mění dle sezóny, s tím, že vám v hotelu ochotně připraví i pobyt na míru.

Tady není prostor pro nudu

Equitana Hotel Resort má po celý rok pro své hosty i širokovou veřejnost z okolí připravenou širokou škálu wellness služeb i dalších aktivit, díky kterým odbouráte stres a nabijete se novou energii. Nechybí bazén, Jakuzzi vana, parní lázeň, finská a infra sauna, Kneippův chodník, solární louka, včetně odpočinkových zón. Zde budete mít dostatek prostoru pro kvalitní relax. K dispozici jsou také různorodé masáže, zajít si můžete na originální kosmetickou péči, pedikúru a manikúru.

Zajímavostí areálu je jízdárna s jezdeckou školou orientovanou převážně na parkurové ježdění a trénink začínajících jezdců. Pokud budete chtít aktivně odpočívat i jinak, nabízí se vám další možnosti, jako je bowling, biliard, laser shot, šipky, volejbal, nohejbal, minigolf, pétangue, kroket. Vypůjčit si lze horská kola, buginy, děti si vyhrají na dětském hřišti či trampolínách a součástí komplexu je i rybník, kde je možné chytat ryby. Vyžití je nespočet, nehledě na to, že můžete vyrazit i do přírody a personál vám ochotně zajistí na přání další jiné sportovní, kulturní a adrenalinové aktivity.

V rámci wellness pobytů je vstup do SPA centra zdarma a každý balíček má navíc nastaveny další individuální služby. Samozřejmostí je ubytování v komfortně a moderně vybavených pokojích, apartmánech a chalupě. Strava je zajištěna v místní stylové restauraci, kde vaří českou i světovou kuchyni. Pro konkrétní složení pobytových balíčků doporučujeme vždy shlédnout aktuální nabídku.

Ceny jsou velice příznivé, takže se určitě musíte podívat na jednotlivé akční balíčky. Pak už jen stačí zarezervovat termín vašeho pobytu a po příjezdu si maximálně užít všeho, co se vám nabízí. Jsme si jistí, že odjíždět budete s pocitem blaha a odpočatí.

Březen 16th, 2018 redaktor: