Ještě lepší sex? Tohle vyzkoušejte a zpestřete zaběhnutý stereotyp

Dámy, ruku na srdce. Která z vás má doma nějakou erotickou hračku? Navštívili jste už sexshop, abyste si alespoň prohlédli, co vše vám může zpříjemnit a zpestřit intimní hrátky? Nehlaste se všechny! Pravda je taková, že je nás docela málo. Jen hrstka z nás pravidelně využívá erotické hračky při sexu. Často se stydíme, červenáme, nedokážeme se o tom přirozeně bavit. Ale proč? Vždyť, kdo si hraje, nezlobí a právě používání těchto pomůcek může výrazně pomoci k oživení milostného vztahu.

Erotické hračky pro všechny

Možná patříte do té skupiny osob, co si myslí, že erotické hračky patří jen do lechtivých filmů pro dospělé. Ale rozhodně to tak není. Pořídit je možné spoustu vychytávek, jež jsou vhodné i pro vás. Po dobré večeři, společné koupeli, po sklence vína, po romantické procházce či jen tak neplánovaně. Lze si nalézt nespočet chvil, po kterých může následovat sex, okořeněný a zcela nový. Erotické pomůcky se hodí pro všechny, co si přejí prožít intenzivnější, delší a nezapomenutelné vyvrcholení. S nimi si budete přát, aby noc ještě neskončila. Stačí zažít jednou a nebudete chtít jinak.

Návrat do mladých let

V každém vztahu by neměly chybět vzájemné dotyky, které byly v době našeho mládí, kdy jsme se začali poznávat s opačným pohlavím, tím prvním, co jsme si mohli dovolit. Jen si vzpomeňte na ty krásné časy, kdy jste se poprvé chytili za ruce, kdy jste se prvně dotkli. Motýlky v břiše a ony zvláštní pocity jsou tolik vzrušující. Mezi vámi vznikla jakási magie a touha jednoho po druhém byla o to intenzivnější. A podobně tomu může být s použitím erotických pomůcek. Díky nim se lze v podstatě vrátit v čase. Opět prožijete ten první dotek, třebas šimrátkem z peříček, bičíkem, vibrátorem, análním kolíkem apod. Co říkáte? Zkuste znovu poznat pocity, které jste prožívali jako mladí, jen v mnohem dospělejší podobě.

Nebojte se a experimentujte

Patříte mezi ty, co si v posteli moc nevěří? A proč? Není důvod se před svým partnerem ostýchat. Zkuste se zamyslet nad tím, zda by přece jen nebyl požitek vás obou mnohem lepší, kdybyste zahodila stud. Zkuste zalistovat v Kámasútře, na internetu, sociálních sítích, třeba na tomto profilu: https://www.facebook.com/sloncz/ a najděte si nové sexuální praktiky a polohy. Jsme si jistí, že objevíte něco, čím se můžete navzájem překvapit. Začněte předehrou. Vyzkoušet můžete erotické masáže, které vás oba vzruší a nabudí. Na muže jednoznačně zabírá masáž prostaty. Tou jej dostanete do takového stavu, že vám poté snese i modré z nebe. To nám věřte. Vyzkoušejte, doporučujeme. Pořiďte si k tomu nějaké pěkné erotické prádlo, pouta, lubrikační gel a odvážnější z vás mohou sáhnout po dalších erotických pomůckách. Váš sex tím nabere určitě zase na obrátkách.

Inspirovat se můžete tímto videem:

Na závěr bychom vás chtěli ubezpečit, že vše je jen a jen na vás, na vaší fantazii. Pokud budete chtít, vždycky máte prostor a možnost na to svůj vztah k milování a novým sexuálním praktikám vylepšit. Nebojte se to zkusit a uvidíte. Nic za to nedáte!

Březen 13th, 2019 redaktor: