Peněženky podle posledních trendů. Pořiďte si na jaro nový stylový kousek

Peněženka se řadí k povinné výbavě snad každého z nás. Bývá často a nespravedlivě opomíjená. Zatímco kabelek máme obvykle více kusů, na každou událost můžeme vybírat hned z několika modelů, peněženku nosíme většinou jen jednu. Zpravidla do té doby, dokud jednoduše drží, nepokazí se zip, někde se nezačne trhat apod. Přitom je peněženka stylovým módním doplňkem, kterým doladíte celkový outfit.

I když peněženku nosíte v kabelce, jen si vezměte, kolikrát za den ji vytáhnete. Když si to spočítáte, nebude to málo. Je to tak? Před očima okolí ji neukryjete a přece jen i tento kousek vás v rámci vašeho image reprezentuje. Jistě si umíte představit, jaký můžete zanechat dojem s peněženkou, která bude stará a ošuntělá. Navíc i volba vhodného modelu by měla odpovídat daným okolnostem. Jiná peněženka se hodí na ples, než pro běžné nošení apod. Pořiďte si na jaro novou a měňte ji podle aktuální nálady a příležitosti. Inspirujte se současnými trendy a buďte v kurzu.

Třpyt a lesk na významné události

Najde se řada událostí během roku, kdy se hodíte do gala. Mohou to být plesy, svatby, oslavy či akce podobného charakteru. A na ty se každá žena vždy pečivě připravuje. Kromě patřičného oděvu si necháváme záležet na líčení, účesu i volbě vhodných doplňků. Zapomínat byste tedy neměla ani na peněženku. Pořiďte si do své sbírky takový model, který je elegantní a šik. Aktuální trendy přitom hrají do karet, protože mezi módní prvky se řadí třpyt, lesk a metalické odstíny, zejména stříbrné a zlaté. Velice elegantní řešení nabízí kožené peněženky v lesklém designu.

Barvičky pro běžné nošení

K běžnému nošení, do práce, školy i pro volný čas lze vybrat spoustu krásných a zajímavých modelů. Nebojte se sáhnout po výraznějších barvičkám a motivech. Jaro a léto vybízí nosit veselé odstíny. Zapomeňte na černou, hnědou či béžovou a dejte šanci, růžové, modré, žluté, zelené, červené. Co se vzorů týče, k jaru se hodí květinky, k létu zase zvířecí vzory. Experimentujte! Móda dává zelenou těm, co se snaží být originální.

Univerzální řešení pro všechny příležitosti

Pokud chcete do svého šatníku pořídit kousek, který bude vždy nadčasový a zároveň také nejvíce neutrální, pak to je model z kůže. Peněženky kožené lze zařadit mezi ty varianty, se kterými nemůžete udělat chybu. Hodí se vždy a všude. Pakliže zvolíte decentní provedení, bude tato peněženka velmi slušivá a vždy je známkou určité prestiže a elegance.

Peněženka místo kabelky

Pravdou je, že když my ženy někam vyrazíme, je toho nespočet, co se sebou potřebujeme vzít. Nicméně někdy se nám toho nechce tahat tolik a hledáme minimalistické řešení, kde vložíme alespoň to nejdůležitější. Těmi jsou rozhodně peníze, platební karta a případně další nezbytnosti. V takovém případě spojte příjemné s užitečným a vyneste peněženku, která působí jako mini kabelka. I takový kousek byste neměla postrádat. Určitě se vám bude ne jednou hodit.

Design peněženky by měl odpovídat úměrně k věku. Nicméně nedělejte kompromisy a jednoduše si pořiďte to, co se vám libí. Je důležité, abyste se vy cítila svá.

Březen 27th, 2019 redaktor: