Vy nepotřebujete, druhému se hodí. Prodejte nepoužívané věci a vydělejte si!

Máte doma hromadu věcí, které již nepoužíváte, nenosíte a zbytečně vám v domácnosti zabírají prostor? Vsadíme se, že se toho najde nespočet, co už víte, že se vám nehodí, z čeho vaše děti vyrostly, ale doposud jste neřešili, co s tím. A tak vše hromadíte, hromadíte, že to u vás za chvíli nebude k hnutí? Přesunem z garáže na půdu a opačně problém nevyřešíte. Nač to tedy vše skladovat?

Teď, když budou delší večery a nebudete mít co dělat, přeberte staré věci ve skříních, na půdě, v garáži, ve sklepě, v zahradním domečku apod. A zbavte se všeho jednou provždy. Poradíme vám, jak s tímto nepoužívaným majetkem naložit, a ještě za to něco získat.

Darovat, nebo prodat?

V podstatě máte různé možnosti, jak se zbavit, předmětů, které již neplánujete používat. Jednou z nich je darování. Nabídnout toto zboží okolí a zdarma rozdat má určitě něco do sebe. Uděláte někomu radost a budete mít dobrý pocit. Ovšem kromě poděkování za to nic nedostanete, a pakliže by se i vám hodila nějaká ta korunka do rodinného rozpočtu, rozhodně stojí za to nepotřebné věci prodat.

Jak prodat majetek, který už nechcete?

Prodejem použitého zboží zabijete dvě mouchy jednou ranou. Jednak uvolníte úložné prostory pro jiné, třebas nové věci, a navíc si ještě přivyděláte. Utržené peníze lze investovat do nákupu zimní dovolené, vánočních dárků, něčeho, co vám už v domácnosti dosloužilo. Zkrátka si uděláte s rodinou radost, anebo to využijete na něco praktického. Koruna ke koruně se přeci vždy hodí a nemáme pochyby o tom, že byste nevěděli, co s nimi :-).

I samotný prodej je možné uskutečnit různými způsoby, nejlepší formou je inzerce zdarma na internetu. Nebudete muset ztrácet čas, protože bazarové webové portály jsou velmi efektivní. K jedněm z nejnavštěvovanějších se řadí BIGinzerce.cz, kde zavítá přes 100 000 lidí měsíčně a od svého spuštění tuto stránku navštívilo přes 1 milion uživatelů. Proto je zde velká pravděpodobnost, že vaše prodeje budou zdárné.

Co můžete na Biginzerce.cz nabízet?

Obrovskou výhodou zmíněného inzertního webu je variabilita. Prodat a poptat zde můžete takřka vše, od automobilů, hudebních nástrojů, elektroniky, zahradní techniky, oblečení, dětských potřeb, starožitností, realit až po zvířata. Je to také sportovní bazar, fotobazar a skrze tyto stránky se můžete klidně i seznámit, dokonce se nabídnout se svou prací či nalézt odborníky na různé služby. A co je báječné? Portál je bezplatný!

Web je velice přehledný, ucelené kategorie nelze přehlédnout. Tlačítko pro vložení inzerátu se nachází v horní části hlavní strany, rovněž jej bezesporu najdete a jednoduše prostřednictvím formuláře vyplníte dané náležitosti. Rychle a snadno! Využijte této možnosti a vydělejte si na zimní radovánky. Nebojte, na každou věc se najde kupec.

Zdroj úvodní fotografie: Pixabay.com
Listopad 6th, 2018 redaktor: