Kurz pro pracovníky v sociálních službách – doplňte si své vzdělání!

Podařilo se Vám po dlouhém hledání najít zaměstnání, které bude nejen vaší prací ale i koníčkem? Má to však jeden háček, budete si muset doplnit své vzdělání o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách? Ačkoliv to může na první pohled vypadat jako nepřekonatelný problém, nic nemusí být tak černé, jak se může zdát. Vzdělávací centrum Seduca nabízí jak kurzy v sociálních službách, tak pro osoby, které by rády pracovaly ve školství. Přihlásit se zde můžete také do některého z rekvalifikačních kurzů.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Pokud se přihlásíte do takového kurzu, jistě vás zajímá, co vše se v něm naučíte. V kvalifikačním kurzu pro pracovníky v sociálních službách Brno se naučíte například základům psychologie, psychopatologie a somatologie, základům ochrany zdraví a péče o nemocné. Rovněž se dozvíte, jak správně komunikovat s lidmi, a jak vhodně rozvíjet schopnosti v této oblasti. Součástí tohoto kurzu je také odborná praxe. Mimo jiné si z kurzu odnesete i informace pedagogiky volného času. Kvalifikační či rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách lze absolvovat nejen v Brně, ale také v Havlíčkově Brodě či ve Žďáru nad Sázavou. Kvalifikančí kurz pro pracovníky v sociálních službáh je určen všem, kteří mají dokončené základní vzdělání a dosáhli již osmnáctého věku.

Potřebujete ještě vypilovat cizí jazyk?

Potřebujete-li si vylepšit či upevnit své jazykové schopnosti, můžete se ve Vzdělávacím centru Seduca přihlásit také do jazykového kurzu. V nabídce jazykových kurzů Vzdělávacího centra Seduca najdete kurzy orientované na angličtinu, němčinu, italštinu i ruštinu. Kurzy jsou určeny jak začátečníkům, tak pokročilým.

Více informací o jednotlivých kurzech se můžete dozvědět na této webové adrese: http://www.seduca.cz/skolstvi. Nedílnou součástí kurzů Vzdělávacího centra Seduca je také kurz první pomoci, který se vám při práci v sociálních službách bude rovněž velice hodit, a nejen zde, ale mnohokrát i v soukromém životě. Nikdy nevíte, kdy budete muset poskytnout první pomoc.

Zdroj: sxc.hu, autor: lifan

Srpen 23rd, 2013 redaktor: