Darujte svým blízkým pod stromeček pobytový balíček. Zaručeně potěší!

Nejkrásnější svátky v roce jsou před námi. Prožíváme adventní čas a přípravy na Vánoce teď řeší snad každá rodina. Součástí je pořízení vánočních dárků, kterými chceme svým blízkým na Štědrý den udělat radost.

Často si s jejich nákupem lámeme hlavu, neboť není vůbec snadné vybrat něco, co obdarovanému vykouzlí úsměv na tváři. Ne každý má tolik empatie, že se dokáže vcítit do přání někoho druhého. Sice se říká, že snaha se cení, ale pokud nám na osobě záleží, chceme zkrátka mile překvapit. Když k tomu přidáme přeplněné obchody a v podstatě žádný nápad, není se čemu divit, že mnozí darují obálku s penězi. S tou nelze nic pokazit, na druhou stranu není tento dárek nikterak originální a v jádru je neosobní. Proto věnujte svým blízkým pod stromeček víkendový pobyt – dovolenou. Neexistuje snad nikdo, kdo by neocenil wellness nebo prodloužený víkend v příjemné lokalitě, s chutným jídlem, hezkým ubytováním a dalšími aktivitami. Nutno podotknout, že tato forma dárků se stává stále oblíbenější.

Co s dárkovým poukazem věnujete?

Dárkový poukaz zřejmě rovněž vložíte do obálky, stejně jako dáváme hotovost, nicméně se v ní bude nacházet nádherné překvapení. Záleží na konkrétním typu pobytu, ale na výběr máte nespočet možností. Určitě nedávejte jen poukaz na nocleh. Zvolte variantu, která bude obsahovat stravu, vstup na wellness pocedury, jiné relaxační a sportovní aktivity apod. Zkrátka balíček se vším všudy. Řada hotelů má víkendový a wellness pobyt v různých obdobách ve své nabídce a vychází daleko výhodněji. Záleží na vás, jakou vyberete destinaci, ubytovací zařízení, kombinaci dalšího programu a doplňkových služeb.

Tip č. 1 – romantický pobyt pro dva

V případě, že nevíte, čím obdarovat svou drahou polovičku, ideální volbou je pobyt pro zamilované. Takový zpravidla zahrnuje, kromě ubytování, romantickou snídani anebo večeři při svíčkách, případně v soukromí na pokoji, dále privátní vstup do wellness zóny, např. vířivky, sauny, solné jeskyně apod. Zkrátka aktivity, jež si hosté užijí ve dvou a stráví spolu přenádherné chvilky. Takový balíček bude rovněž skvělým dárkem pro mladé páry či čerstvě zamilované.

Ilustrační foto: Hotel.cz – Relax ve dvou v Hotelu Slunný dvůr

Tip č. 2 – lázeňský pobyt

Krásnou variantu pro rodiče či prarodiče představuje lázeňský pobyt. Dny strávené v některých lázních jsou orientované především na prevenci, regeneraci a obnovu vitality. Hosté se mohou těšit na ozdravné a léčebné procedury, během kterých načerpají novou energii, pročistí mysl a uleví hlavně tělu. Kromě toho se také skvěle nají a poznají krásy lázeňských měst.

Ilustrační foto: Hotel.cz – Lázeňská pohoda v hotelu Terra

Tip č. 3 – pobyt pro seniory

Alternativou pro rodiče, babičku a dědečka může být pobyt pro seniory. Balíčky jsou speciálně sestaveny tak, aby poskytly osobám ve věku 55+ maximální komfort. Jsou zaměřeny na lázeňské, wellness i víkendové pobyty, případně najdete i nespočet nabídek na horách.

Ilustrační foto: Hotel.cz – Fajn lázeňský pobyt v Hotelu Lafonte

Obrovskou výhodou dárkových poukazů na pobyt je možnost nákupu na poslední chvíli. Jakmile si některý vyberete a zaplatíte, voucher dorazí na váš e-mail během velmi krátké doby. Ten stačí pouze vytisknout, vložit do pěkné obálky a dárek pod stromeček máte připraven.

Prosinec 10th, 2019 redaktor: