Toužíte po dokonalém obočí a mladším výrazu tváře? Zkuste microblading

Léto je konečně tady a vysoké teploty nám umožňují trávit spoustu času u vody. Zároveň vyrážíme na dovolené k moři. I vy se chystáte na zasloužený odpočinek? V tomto období o to více řešíme náš vzhled. Před plavkovou sezónou mnohé z nás drží nejrůznější diety a chceme být v parném počasí dokonalé také v rámci tváře.

Každá z nás by si přála být krásná i bez make-upu a díky moderní době to není nemožné. Například existují techniky na úpravu řas a obočí, jež zajistí bezchybný vzhled i bez líčidel. Věděli jste, že výraz tváře z velké části tvoří právě obočí? Pakliže je upravené, má hezký tvar a barvu, vaše tvář bude vypadat šmrncovně a mladistvěji. A která z nás by toto nebrala? Pokud vám příroda krásné obočí nenadělila, nebo máte nějaký zdravotní problém, pak je tady permanentní make-up zvaný microblading, který dá obličeji výraz, často dokáže omladit a krásně orámuje oči.

Zeptali jsme se paní Kateřiny Třasákové z BeautyShape, co taková technika úpravy obočí obnáší.

Proč si nechat udělat microblading?

Inovativní metoda vláskování obočí, nebo-li microblading, vám na další roky zajistí letní pohodu. Ráno co ráno se probudíte krásná a nebudete se muset neustále ohánět tužkou, stíny, gely a štětečky a jinými pomůckami, jež se za jiných okolností k doladění obočí používají.

„V současnosti je v kurzu co nejpřirozenější tvar obočí a právě technika microblading jej zatím jediná, která to dokáže. Malou čepelkou s jemnými hroty lze vykreslit jednotlivé chloupky, což vypadá velmi naturálně a obočí je téměř nerozeznatelné od přírodního. Každá žena po microbladingu rozkvete, rozzáří se jí oči a omládne,“ řekla p. Kateřina Třasáková z BeautyShape. I u vás se tak stane. Okolí začne pátrat po tom, jak je to možné, aniž by bylo ihned patrné, že jste zákrok podstoupila.

Jak microblading probíhá?

„Tato metoda je na rozdíl od klasického tetování velmi šetrná. Mělkým řezem se napodobuje tvar a původní chloupky. Vše se provádí tak, aby byl výsledek na první pohled přirozený. Vytvořený chloupek je výraznější než tetovaný. Lze použít i různé barvené odstíny, aby se docílilo plastického vzhledu obočí. Řezy nejsou nikterak bolestivé, spíše se jedná o škrábání. Navíc se v místech aplikace používá tak či onak anestetikum, aby byl zákrok bezbolestný,“ informovala nás profesionálka, která zákroky v BeautyShape provádí.

Každý microblading se dělá na míru. To, co sluší jedné, nemusí slušet druhé. Zákroku předchází konzultace a poté předkreslení. Vydrží přibližně 1,5–2 roky.

Kdy můžete microblading podstoupit?

A co je další výhodou? Tento výkon lze podstoupit celoročně. Po něm jsou sice nutná nějaká omezení, ale není to nic velkého. „Ihned po aplikaci se nedoporučuje navštěvovat bazén, saunu a solárium. Asi po třech dnech se začnou odlupovat malé stroupky, a jakmile se všechny odloupnou, omezení nejsou žádná. Kůže se hojí v první etapě cca 5–7 dní. Po zákroku je potřeba dojít na korekci, ať je výsledek stoprocentní,“ dodala paní Třasáková z BeautyShape.

Zákrok není cenově náročný. Cena se pohybuje kolem 3.500 – 5.000 Kč. Microblading vám ušetří nejen spoustu času, ale díky němu budete jednoduše vypadat mnohem lépe i bez make-upu.

Červen 18th, 2019 redaktor: