Tipy na sex během Vánoc: Co vyzkoušet?

Během vánočních svátků budou mít mnozí z nás více času na rodinu, partnery, odpočinek i zábavu. Určitě přijdou chvíle, kdy si budete moci s partnerem nebo manželem užít také nějakou tu romantiku. Proto není na škodu okořenit intimní hrátky novou praktikou, poznat nepoznané a oživit běžný sex. Nadělte si pod stromeček nevídanou rozkoš, oslavte konec roku a příchod toho nového vzrušujícími zážitky.

Pokud se ze sexu stane rutina, opakujete ty samé polohy, zavádí to krizí. O to důvod více začít hned teď hledat možnosti pro změnu. Zpestřete si sex, nalaďte se na novou vlnu, vyzkoušejte neobvyklé praktiky. Naše erotická inspirace právě začíná.

Sexuální pomůcky jsou základ

Vibrátor nebo didlo se čím dále častěji stává běžnou výbavou nočních stolů mnohých žen a párů. A není se čemu divit! Vám stále chybí? Díky erotickým pomůckám se vám otevírají obrovské možnosti, pomocí kterých získá váš intimní život zcela nový směr. Můžete prožít o to intenzivnější orgasmus, vyzkoušet zcela nové prakticky, způsobů a metod je nespočet. Experimentovat se sexuálními hračkami se doporučuje všem párům. Proto omrkněte sexshop Ruzovyslon.cz a pořiďte si do nového roku nějakou tu hračku pro dospělé.

Sado maso na několik způsobů

Pro mnoho lidí je vzrušující bolest nebo třeba svazování. Udělejte si z ložnice domácí mučírnu, přineste si z kuchyně vařečku, ze skříně vytáhněte šátek. Oblečete si nějaké to sexy prádlo a zahrajte si na dominu. Váš partner půjde jisto jistě do kolen a bude s radostí vašim otrokem. Naplácejte mu, „mučte“ jej. Role si pak můžete vyměnit. Pokud bolest není vaše parketa, lze vyzkoušet lechtání, lehké škrábání či tahání za vlasy, což je v podstatě jemnou verzí sado-maso.

Chcete přiostřit? Pak udělejte z partnera mumii nebo se nechejte úplně obalit vy. Jak toho využijete je jen na vás. Mnohé znehybněný a bezmocný partner naprosto vzrušuje. Zkuste to také? Možná v sobě objevíte zcela nové touhy.

Sex mimo domov

Vaše sexuální hrátky nemusí být omezeny pouze na prostor ve vašem bytě. O svátcích jistě vyrazíte na návštěvu, co si takhle zaparkovat vůz někde na okraji lesa a skočit na to? Zajisté také minimálně jednou pojedete na nákup. Zkušební kabinka v obchodě je skvělým místem k veřejnému milování. Nemusí vás při tom nikdo vidět, zároveň pocit, že váš přece jen někdo může načapat, nebo slyšet, představuje erotický adrenalin.

Hra s jeho penisem

Překvapte svého milého a pohraje si neobvykle s jeho penisem. Muži milují orální sex, a pokud mu dopřejte nové rozměry potěšení, budete milenkou snů. Pro uskutečnění těchto radostí potřebujete jen pár pomůcek. Nasaďte mu na jeho nádobíčko vibrační kroužek, který jej bude, a samozřejmě také s vaší asistencí, stimulovat pomocí příjemných vibrací.

Uspokojte jej ústy, ale trošku jinak. Nejdříve si s jeho chloubou pohrajte pusou, navlhčete ji a poté mu začněte na penis silněji foukat. Zdá se, že je to zcela nevinné, ale opak pravdou. Sama uvidíte, jak moc jej to bude vzrušovat. Pošimrat jej sem tam můžete i svými vlasy. Další možností je obmotání penisu šátkem, kravatou nebo třeba kalhotkami. I tak lze docílit opravdu vzrušujících okamžiků. Použít lze rovněž šňůrku z korálků, třeba náramek. Tohle nebude čekat!

Chcete se ještě více odvázat?

Rádi byste do vašeho sexuálního života vnesli něco více zvrhlejšího? Nevíte co? Od čeho je tady internet! Na YouTube najdete různé erotické videonávody, třebas pod kanálem sexshopu RůžovýSlon.cz, kde je toho opravdu spoustu. Zde se zajisté dostatečně inspirujete, okořeníte váš vztah a vyzkoušíte něco, co vás dostane do varu. Zkrátka doporučujeme!

Prosinec 20th, 2018 redaktor: