Agentury pro hlídání dětí nabízejí profesionální chůvy

Možná jste již zaslechli o službách agentur na hlídání dětí a zároveň procházíte obdobím, kdy pro své dítě sháníte chůvu. Některé maminky nemohou být doma s dětmi tak dlouho, jak by si přály. S návratem do práce pak musí řešit možnost umístění dítěte do jeslí nebo školky, což je díky nedostatečným kapacitám těžké. Školek a jeslí je stále méně a maminek, které potřebují začít pracovat naopak více. V takovém případě by pro vás mohla být agentura spásným řešením.

Krátkodobé i dlouhodobé hlídání s individuálním přístupem

Oproti státním zařízením je velkou výhodou individuálnější přístup vlastní paní na hlídání, která je schopná se lépe přizpůsobit všem potřebám vašeho dítěte. Po celý čas bude mít na starost jen jedno dítě, což jí dává možnost více se mu věnovat. Agenturu na hlídání dětí můžete navíc využít jen v době, kdy to vy sami potřebujete. Neexistuje žádná otevírací doba, chůva tu pro vás bude ve večerních hodinách, o víkendech i svátcích. Najmout si ji můžete na krátkodobé občasné opatrování i pravidelné dlouhodobé.

ewoman.cz_agslunecnice_cz_01

Hlídání dítěte doma i venku tak, aby bylo spokojené

Další velkou výhodou je možnost kombinací venkovních a domácích aktivit. Váš potomek bude opatrován v prostředí, které dobře zná. Nebude mít proto takový pocit vytržení a lépe si na přítomnost cizího člověka zvykne. Vybraná chůva může vaše dítě také doprovázet na zájmové kroužky, nebo s ním chodit na procházky. Vše je pouze o domluvě. Při dlouhodobém hlídání dětí agenturou Slunečnice můžete využít den hlídání zdarma, abyste si ověřili, zda vám a vašemu dítěti bude tato možnost vyhovovat.

Hlídání dětí

Prověřené chůvy vás zbaví strachu o dítě

Nejdůležitější předností profesionální agentury je její předešlé důkladné prověření každé chůvy na hlídání dětí, kterou zařadí do databáze. Za žádných okolností se proto nemůže stát, že by vaše dítě hlídal člověk bez předešlých zkušeností a kvalitních referencí. Tato jistota vás zbaví strachu při delším odloučení od dítěte, které se pak s chůvou bude cítit také mnohem lépe. Během hlídání na zkoušku můžete zkusit pozorovat přístup chůvy k vašemu dítěti i jeho vlastní reakce a na základě toho se pak lépe rozhodnout.

Uložit

Uložit

Červenec 27th, 2017 redaktor: