Vyzkoušejte úklid vašeho vozu od pravých profesionálů

cw std mod 2 flat ENMít krásný nový automobil je velmi příjemné. V případě jeho silného znečištění si jej ale všimne jen málokdo. Právě proto je zapotřebí věnovat svému vozu pozornost i z hlediska údržby interiéru i exteriéru. Rozhodně se vyplatí vsadit na profesionální mytí automobilů a veškeré úklidové služby, kterou jsou s ním spjaty. Podívejme se tedy na možnosti, které se nabízejí, mnohem podrobněji.

Tlakové mytí vozů

Jakousi klasiku představuje především tlakové mytí aut. Díky tlaku 100 barů bez potíží dojde k odstranění veškerých nečistot, které jsou uchyceny na kapotě automobilu. Využívány jsou zejména vysoce kvalitní čisticí prostředky, takže je mytí naprosto přirozené a pro auto bezpečné. Prášek je má neutrální pH, takže bez potíží odstraní mastné skvrny a na laku nezanechá žádné stopy.

Čištění ráfku

Pokud jedete do klasické automyčky, většinou se setkáte s tím, že ráfky na kolech nebudou vyčištěny dokonale. Profesionální čištění vozů musí mysle ti na ně. Odstraněny musejí být karbonové nečistoty a také různé skvrny přímo z brzdových destiček. Právě ony totiž mohou mít vliv na nekvalitní brzdění vozu. Díky měkčené a demineralizované vodě dojde ke kompletnímu vyčištění destiček a vy budete mít jistotu jejich stoprocentního fungování.

Hloubkový úklid interiéru vozu

V neposlední řadě nelze zapomenout ani na hloubkový úklid interiéru vozu. Ten by měl pojímat kompletní odstranění mechanických nečistot z podlah a také dalších součástí automobilu. Palubní deska a okna musejí vypadat také skvěle. Na bkfcarwash.cz si můžete objednat komplexní úklid jakéhokoli auta.

Červen 15th, 2015 redaktor: