Víme, jakým dárkem potěšíte partnera i oživíte váš vztah

Bude mít váš partner narozeniny, svátek, chcete jej jen tak potěšit, anebo budete slavit výročí? Proto hledáte nějaký tip na překvapení, kterým byste jej potěšila? Dámy, řekněme si na rovinu, chlapi doslova prahnou po erotickém dobrodružství, které by s vámi mohli prožít. Proto pro vás máme zaručený tip na dárek, kterým jsou jednoduše nějaké ty erotické pomůcky.

Sfouknete dvě mouchy jednou ranou

Nebojte se darovat to, po čem váš milý tajně touží. Vždyť třeba právě narozeniny, výročí a jiná významná událost vybízejí k intimním projevům partnerské lásky – sexu. Proč tedy tyto okamžiky neokořenit nádechem erotiky? No a jak na žhavý sex? Existuje spousta možností, včetně právě erotických pomůcek. Nejen, že svému partnerovi v dobrém slova smyslu vytřete zrak, zároveň vnesete do společného milování nějaký ten nový prvek. A to je přeci vzrušující! Taková hračka může být dárkem pro oba dva.

Přece jen, pokud jste spolu několik let, může po této době váš sexuální vztah pomaličku uvadat, zapadat do stereotypu. Neustálé vymýšlení nových a nových věcí vám bezesporu prospěje.

Jakou erotickou pomůcku vybrat pro partnera?

Tak jako se mezi nejznámější erotické pomůcky pro ženy řadí vibrátor, možná ani netušíte, že existují i varianty pro pány. Jedná se v podstatě o stimulátor prostaty, který mužům poskytuje velice příjemné pocity, přináší nečekané orgastické zážitky a umožňuje poznat dosud nepoznanou oblast sexu. Na výběr je spousta modelů, i takové varianty, které dokážou stimulovat oba mužské P body – prostatu a perenium.

Vibrační masáž prostaty P-Wand. Jako dárek získáte dezinfekční sprej 80 ml

Jaké další erotické pořídit pro vás oba?

Možná si říkáte, že tenhle tip není úplně to pravé ořechové a ráda byste spíše pořídila něco pro oba? Rozhodně je z čeho vybírat. Mezi velice oblíbené erotické pomůcky pro páry se řadí erekční vibrační kroužky, návleky na penisy, didla a anální kolíky. Potěšit svůj protějšek samozřejmě můžete i erotickým prádlem nebo kostýmem. Určité zpestření nabízí také pouta či různé bičíky. No a k předehře nesmí chybět afrodiziaka, masážní oleje anebo lubrikační gely.

Jako bonus přidáváme sexTIP na vzrušující domácí hry:

Nákup erotických pomůcek může být diskrétní

V případě, že se ostýcháte vstoupit do kamenné prodejny, aby vás náhodou někdo neviděl, není nic jednoduššího, než se spolehnout na internet. Online sexshop je naprosto diskrétní a vy na něm můžete vybírat, jak dlouho bude potřeba z pohodlí doma a hlavně v soukromí. Máte tolik času na výběr vhodného dárku, kolik bude potřeba. Je to tak snadné!

Březen 29th, 2018 redaktor: