Vaše nemovitost v péči profesionálů

konevova2411wwwVlastníte nemovitost, ztrácíte se však v jejím spravování? Máte chyby v účetnictví a hospodaření domu dosahuje nevalných čísel? Už se dál netrapte a svěřte správu domu do rukou profesionálů. Vyberte si dílčí služby nebo rovnou komplexní servis a odhoďte spoustu starostí za hlavu. Dostaňte svou nemovitost do dobrého stavu a nechte se pravidelně informovat o jejím hospodaření. A to s minimální osobní účastí členů bytového družstva nebo vlastníků jednotek.

Skutečné profesionály mezi správci představuje společnost Parkers s.r.o. Ta se specializuje především na správu nemovitostí Praha 1 a dalších pražských částí, je však schopna zajistit i dálkovou správu nemovitostí po celé České republice. Součástí péče o dům je ekonomická správa zahrnující účetní služby, technická správa zajišťující evidenci bytových jednotek, revize a opravy, úklid, recepci a ostrahu. Žádat lze i nadstandardní servis v rámci extra služeb, kterým pokryjete právní služby nebo inženýrskou oblast.

Klienti společnosti Parkers s.r.o. jsou maximálně spokojeni s onlinem přístupem do internetové aplikace IFM24, kde naleznou veškeré informace o ekonomickém a technickém přehledu o nemovitosti. Je určena všem klientům zdarma a prostřednictvím jejích funkcí můžete snadno komunikovat se správcem nemovitosti ve vysoce zabezpečeném prostředí. Naleznete zde úřední desku, nástěnku a fórum sloužící k diskuzi mezi obyvateli domu. Více informací o IFM24 získáte přímo na internetových stránkách správce po odkazem www.svjonline.cz.

Reference spokojených klientů uvedené na webových stránkách Parkers mluví za vše. I ti nejnáročnější zákazníci si pochvalují individuálně nastavené služby šité na míru jejich potřebám, proto neváhejte a svěřte svou nemovitost zkušené firmě i vy. Správa nemovitostí Praha 6 či kdekoli jinde je určena všem klientům, kteří hledají profesionální péči, úsporu v nákladech a zajištění efektivního hospodaření s finančními prostředky. Zařaďte se mezi ně i vy.

Září 22nd, 2014 redaktor: