Tipy, jak zlepšit svůj sexuální život. Co musíte udělat?

Ráno vstanete, provedete ranní očistu, vzbudíte děti, možná stihnete nějakou tu menší snídaní, odvedete děti do školky, případně je připravíte k odchodu do školy a fičíte do práce. Tam se téměř nezastavíte. Jakmile máte po pracovní době, začíná vám druhá „šichta“ doma. Starost o děti, manžela, domácnost, chystání oběda, večeře, svačinek na zítra. Každý den zase a znovu! Tak nějak může vypadat i váš život.

Možná si uvědomujete, jak začínají být vaše dny stereotypní a že máte stále méně času na svého partnera. Sexuální život je ale v partnerství a manželství stejně tak důležitý, jako starost o děti a domácnost. Nějaká ta rychlovka vás sice fyzicky uspokojí, ale kdy jste se oddávali delším hrátkám si už ani nepamatujete? Změňte to a užívejte si jeden druhého mnohem častěji. Vaše intimní chvíle potřebují vzpruhu! Jakou?

Udělejte si čas na milování

Tak jak si plánujete cokoliv jiného, plánujte si sex. Do vašeho pravidelného režimu zařaďte milostná setkání alespoň jednou týdně, aby pro vás i milování bylo prioritou. Domluvte se s partnerem na den i čas. Třeba když bude hlídat děti babička apod.

Udělejte něco bláznivého

Sexuální apetit může povzbudit návštěva sexshopu. Takový sexshop v Praze ve vás může probudit fantazii, o které jste doposud ani netušili. Sami se budete divit, jaká dračice či milovník se ve vás ukrývá, když uvidíme nové možnosti. Nestyďte se, zahoďte zábrany a udělejte si výlet do „bláznivého“ obchodu. A pokud to přece jen osobně nezvládnete, sedněte si jednoduše k počítači a projděte si nabídku online e-shopu. Povídejte si, jaké jsou vaše tužby a přání. Už jen tenhle samotný eroticko-zábavný proces vás vytrhne ze stereotypu.

Změna prostředí

Mnohdy dokáže milostně navnadit změna prostředí. I když jde třeba jen o hotelový pokoj ve vašem městě, sex v autě nebo na netradičním místě. Adrenalin vzrušuje! Sex na neotřelém, dosud neznámém místě partnersky i milostně nakopne vás oba.

Zpomalte

Řada lidí má se sexem problém proto, neboť příliš pospíchají. Zkuste chvíli před orgasmem na několik minut přestat a pak pokračovat. Váš orgasmus bude mnohem intenzivnější, když to dokážete třikrát, čtyřikrát za sebou.

Buďte kreativní

Oblečte si na sebe sexy kostým a zahrajte si na různé role. Kreativitě se meze nekladou. Nákup sexuálních pomůcek nevyjímaje. Nebojte se vyzkoušet něco nového, nepoznaného. Zaručeně vaše intimní chvíle dostanou zcela nový směr. Vyzkoušejte lubrikační gely, masážní oleje, vibrační kroužky nebo erotické pomůcky, jako jsou vibrátory Fun Factory, anální kolík, masér prostaty, oboustranné didlo či pouta. To vše může zpestřit váš sexuální život.

Dohodněte se, že každý z vás obstará tomu druhému lechtivé překvapení. Vsadíme se, že oba zažijete díky použití sexuálních pomůcek, změně prostředí a našim dalším tipům zcela jedinečné vzrušení a vyvrcholení.

Uložit

Březen 14th, 2017 redaktor: