Těhotenská podprsenka, aneb, jak vypadat v mateřství skvěle?

Většina žen má radost z toho, když si může koupit něco pěkného na sebe. Ani v těhotenství tomu není jinak a každá žena by si měla dopřát stejně příjemné chvilky. I nastávající maminky si mohou pořídit nějaký ten moderní kousek do svého šatníku, protože i když máte větší bříško, neznamená to, že si nemůžete obléci něco hezkého. Zapomenout byste neměla ani na spodní prádlo. Těhotenské prádlo je totiž důležité pro každou ženu, která je v očekávání.

Obměna spodního prádla je nutná

Jakmile vám začne růst bříško, musíte počítat s obměnou garderóby. Upnuté džíny střídají pohodlnější těhotenské kalhoty, stejně tak svršky či bundy a kabáty. Výjimku netvoří ani spodní prádlo, zejména podprsenky, které vám musí během těhotenství poskytnout nadstandardní komfort. Během těhotenství mohou prsa několikrát měnit svůj tvar i velikost. Prsa se během těhotenství zvětšují i o dvě až tři velikosti. Rovněž jsou citlivější než dříve. V tomto období vám ňadra ztěžknou a je nutné jim zajistit větší oporu a také pohodlí. Jistě moc dobře znáte svou velikost, jenže v těhotenství na své sexy prádélko raději zapomeňte a na nějakou dobu schovejte do skříně. Vhod vám přijdou těhotenské podprsenky, případně těhotenský top. Pokud jste si doposud neuměla představit, že byste vyšla ven bez podprsenky s klasickými kosticemi, věřte, že čím více se bude blížit porod, respektivě v pokročilejším stádiu těhotenství, už ze svých nároků určitě slevíte. Kostice vás totiž budou nepříjemně tlačit na rostoucí bříško a vy s ochotou sáhnete po těhotenské podprsence.

Pořiďte si těhotenské podprsenky

V těhotenství byste si určitě měla pořídit těhotenskou podprsenku. Těhotenská podprsenka je efektivní řešení, neboť roste spolu s vašimi prsy. Správná těhotenská podprsenka by měla být pohodlná, nejlépe z bavlněného nebo prodyšného materiálu, pevná, opatřená širokým pruhem pod košíčky a širokými ramínky. Široká ramínka zajistí to, že vás nebude podprsenka tlačit vhledem k tomu, že jsou prsa těžší než obvykle. Těhotenské podprsenky mají jemné kostice, které se přirozeně tvarují a zaručí pohodlné nošení pro všechny nastávající maminky. Disponují pevnou prsní podpěrou, která se stará o dokonalý tvar ňader. Košíčky jsou jemnější a bezešvé.

těhotenská podprsenka z mikrovlákna v černé barvě

těhotenský top z elastického mikrovlákna v bílém provedení

Kde zakupit těhotenskou podprsenku?

Jelikož jsou proporce prsou v těhotenství jiné a vy možná ani nevíte, jaká je vaše nová velikost, doporučujeme při prvním nákupu těhotenské podprsenky vyrazit osobně do specializované prodejny a ne do kteréhokoli obchodního řetězce s oddělením spodního prádla. Navštívit můžete např. prodejnu Bílá Tara v Praze 1 na ulici Navrátilova 4/667, kde se o vás postará personál, který je dobře informován a poradí vám, jaká těhotenská podprsenka vám padne. Zde je výběr typů i velikosti mnohem pestřejší a kvalita nesrovnatelná. Prádlo si můžete vyzkoušet, vyměnit, pokud se kupříkladu změní vaše proporce atd.

Není nic horšího, než špatně padnoucí podprsenka! Nemyslíte?

Zdroj fotografií:  www.bilatara.cz

Říjen 23rd, 2013 redaktor: