Splněný sen každé ženy? Vlastní toaletní stolek

Také jste jako malá toužila po kosmetickém koutu se zrcadlem po vzoru princezen z pohádek a dam z historických filmů? Sedávaly u něj, zkrášlovaly se, voněly, česaly si vlasy a vy jste si často v podobném duchu doma hrávaly? Ačkoliv jste dorostly do věku, kdy už jsou princeznovské představy ty tam, pečovat o sebe samu je pro každou slečnu a ženu stále nutností. Toaletní stolky se zrcadlem se vracejí do módy a pro vás představují příležitost splnit si svůj dětský sen.

Proč investovat do nákupu toaletního stolku?

Toaletní stolky se zrcadlem znovu zažívají boom a momentálně patří k vybavení moderních domácností. Bývají součástí ložnic či pokojíčků slečen. Zejména v početnějších rodinách je na denním pořádku boj o koupelnu. Jistě i vy uvítáte svoje soukromé místečko, kde se budete moci po ránu v klidu nalíčit a učesat a večer připravit na spaní. Navíc často ani v koupelně nebývá tolik místa a je třeba se uskromnit, co se věcí týče, na úkor dalších členů rodiny.

Toaletní stolky nabízí praktické místo pro ukládání kosmetiky, ličidel, parfémů, šperků a dalších dámských nezbytností. Budete mít jistotu, že máte své věci skutečně tam, kde je očekáváte, a nebudou vám je děti či manžel přerovnávat, shazovat apod. Každý toaletní stolek by měl disponovat řadou úložných prostor formou šuplíků, skříněk a praktickou odkládací plochou. Nezbytnými doplňky jsou taburet na usednutí a samozřejmě dostatečně velké zrcadlo.

Jaký design toaletního stolku vybrat?

Tento nábytek vkusně doplní zařízení ložnice či pokojíčku a elegantně podtrhne styl těchto místností. Záleží jen na vás, jaký typ si vyberete. Je otázkou, zda dáváte přednost jednoduchým liniím nebo zdobenému designu. Velice žádaný je toaletní stolek dub sonoma, který je trendový a vkusný. Hodí se zejména do moderních interiérů. K dostání jsou samozřejmě i rustikální a industriální varianty. Výběr je dostatečně pestrý.

Toaletní stolek v moderním pojetí.

Toaletní stolek v rustikálním stylu.

Na toaletní stolek je potřeba si vyhradit místo. Mělo by být blízko u okna, aby vám poskytovalo dostatek denního světla. Tehdy je líčení nejrealističtější. Pokud to není možné, neobejdete se bez lampičky, která vám nedostatek přirozeného světla nahradí a využijete ji samozřejmě i každičký večer.

Leden 3rd, 2018 redaktor: