Průvan v šatníku vašeho partnera, aneb jaká trička mu pořídit?

Muži se o módu moc nezajímají. Co si budeme povídat. Najdou se mezi nimi jistě i výjimky, nicméně většinu chlapů je třeba k módnímu stylu tak trochu popostrčit. A pro nás to je přeci jen výhoda. Takto si můžeme svého milého obléci k obrazu svému, že ano?

Patříte mezi ten typ žen, co o svého miláčka pečují a když vyrazí na nákupy, nechybí vám v tašce nějaký ten kousek i pro něj? Jestliže si pak ono oblečení s radostí vezme na sebe, máte vyhráno. Jaro, léto jsou před námi, zkrátka období, kdy chceme vypadat o to lépe, proto není jistě na škodu vystylizovat i vašeho partnera. Pojďte tedy mrknout na pánská trička, jež letos pofrčí, a která udělají z vašeho miláčka pořádný kusanec.

Polotričko pro ležérní eleganci a pohodlí

Máte-li doma chlapa vyznávající pohodlnou ležérnost, sportovce, podnikatele apod., zaručeně jeho styl nejlépe vynikne v polo tričku. Tato sportovně-uhlazená varianta s límečkem se hodí jak k saku, polobotkám a kalhotám, tak k džínům, šortkám, bundě, teniskám i žabkám. Záleží, na jakou příležitost se tato tzv. polokošile vynosí.

Velice pěkně vypadá provedení s jemnými barevnými proužky na rukávech a límečku. Polo tričko může být ozvláštněno nějakou decentní výšivkou. Více formálněji pak samozřejmě působí neutrální, jednoduché a jednobarevné varianty.

Tričko v urban stylu pro frajery

Urban styl je v současné době velmi trendy. Rozhodně není žádnou novinkou, historie tohoto stylu sahá někam do 80. či 90. let, kdy byl především záležitostí hip-hopových a R&B skupin. Hudební žánr je inspirací i pro urban fashion. Oblečení je neotřelé, originální, stylové, osobité a důraz se klade na detail. V případě pánského trička jde třeba o netradiční řešení výstřihu či střihu, přidání kapuce a nějakého zvláštního detailu, inspirací jsou rovněž army prvky.

V tričku v urban stylu bude váš partner jednoduše cool. Hodí se samozřejmě pro volný čas, nikoliv do společnosti žádající si formální outfit. Nicméně takový kousek v šatníku běžného moderního muže rozhodně nesmí chybět. Chcete-li mít tedy svého miláčka oblečeného dle aktuálních trendů, volte urban tričko.

Sexy bílé tričko pro krasavce

Bílé tričko by mělo být základním prvkem šatníku ženy i muže. Ačkoliv je na první pohled obyčejné, lze s ním doslova kouzlit. Vypadá fantasticky s jinými druhy oblečení, ať už se jedná o sako nebo bílé tenisky. Jakákoliv kombinace s bílým tričkem je prostě TOP! Pořiďte svému drahému bílé pánské tričko a podle potřeby, kterou si daná situace žádá, jej vylaďte k dokonalosti. Nezapomeňte na doplňky, jakou jsou brýle, hodinky či nějaký ten náramek.

U bílého trička si však dejte pozor na to, ať vašemu partnerovi správně padne. Nemělo by být příliš těsné, zároveň ani ne volné. Ale pokud má vysportovanou postavu, lze zvolit i slim střih.

Vtipné tričko pro pohodáře

Trička s potiskem patří mezi nejoblíbenější varianty, které lze nosit na jakékoliv volnočasové aktivity i na párty. Mnohé prozradí o osobnosti svého nositele. V tomto případě si situace žádá dobrou znalost toho, jaký váš milý je, co má rád, co je mu blízké. Vybrat mu můžete tričko s jeho oblíbenou filmovou postavou, vtipným motivem, nápisem vyjadřujícím určité poselství či jakýmkoliv jiným vzorem.

Trička s potiskem jsou dobře nositelná. Mohou být považována za „obyčejná“, nicméně jsou snad nejuniverzálnějším kusem pánského šatníku. Takže u provedení s potiskem můžete u vašeho drahého počítat s úspěchem, hlavně tehdy, kdy se opravdu trefíte do motivu. Chlapi prostě tuto variantu milují, nosí ji nejraději a určitě toto tričko oblečou nejčastěji.

Únor 6th, 2018 redaktor: