Poslat dítko na dětský tábor? Rozhodně ano!

Ač se může zdát, že prázdniny jsou ještě daleko, opak je pravdou. Budou tady, ani se nenadějeme a pokud máte děti, je potřeba pomalu naplánovat program, který je během prázdnin zabaví. Jestliže jste se manželem dohodli, že svá dítka vyvezete k moři, dva měsíce prázdnin rodinná dovolená zřejmě nepokryje. A i tu je dobré zařídit předem, pokud nemáte tu možnost vycestovat na last minute. Co však se zbývajícím časem? Chcete svým dětem umožnit prožit prázdniny na plno?

Jak dětem prázdniny naplánovat?

Pro děti jsou dva měsíce krátká doba, určitě by si představovali delší volno, ale pro nás rodiče je i tento čas docela dlouhý. Nemůžeme si dovolit vypustit na dva měsíce zcela práci a věnovat se jen dětem, i když bychom si to jistě všechny přály. Jak tedy naložit s časem vašich dětí? Pokud nebudeme brát v potaz rodinnou dovolenou, o které jsme se již zmínili, lze využít i jiné možnosti letních aktivit. Aby vaše děti neseděly jen u počítače nebo televize, ideální způsob strávení alespoň části prázdnin nabízí dětský tábor.

Dětský tábor plný nezapomenutelných zážitků

Na táboře zažijí vaše děti bezstarostné chvíle a nebudou se ani na minutu nudit. Sport, zpěv, soutěže, noční bojovky, opékání špekáčků, poznávání nových míst, nejrůznější hry, přírodu a spoustu kamarádů, to vše může vašim dětem tábor nabídnout. Na táboře budou moci vaše děti rozvíjet své koníčky, prosazovat své nápady a názory ve větším kolektivu, naučí se samostatnosti, poznají, co ještě nepoznali, vytvoří si nové vztahy a přátelství. Pokud vyberete ten správný dětský tábor, budou se vracet domů plni nových a jedinečných zážitků, na které budou zaručeně vzpomínat celý život. Který dětský tábor však vybrat? My vám poradíme!

Dětský tábor s OS Naše děti

V poslední době jsou velice oblíbené tématické tábory a na jeden z nich můžete vyslat i vaše dítko. Občanské sdružení Naše děti již 18 rokem pořádá dětské tábory v lokalitě Svojanov a na každý z nich připravuje celotáborové hry se různým zaměřením. Vaše ratolest se rozhodně nudit nebude a určitě si najde ne jednu hru, která jej bude bavit. Po celou dobu pobytu, který trvá 14 dní, je pro děti nachystán bohatý program. Vybírat můžete ze třech termínů:

  • I.termín – 29.6. – 13.7. 2013
  • II. termín – 13.7. – 27.7. 2013
  • III. termín – 27.7. – 10.8. 2013

 

tibetský den

boj o poklad

hokejové hry

vyprávění o helikoptéře

Vybavení tábora

Základna Svojanov se nachází v krásném údolí obklopeném lesy, nedaleko historického města Poličky. Příroda okolo je kouzelná a budete mít jistotu, že vaše děti dýchají čistý a čerstvý vzduch. V táboře je hlavní budova, kde je sociální zařízení, prvotřídní kuchyně i prostor pro hraní, v případě nepříznivého počasí. Dále je součástí tábora bazén, fotbalové a volejbalové hřiště. Děti jsou ubytované v dřevěných chatkách po 4.

Víkend pro rodiče s dětmi

Jestliže máte pochybnosti, zda právě tento dětský tábor bude pro vaše děti ten pravý, neváhejte a přesvědčete se sami na akci, kterou OS Naše děti pořádá ke konci května. Jedná se o víkend rodičů s dětmi, na který můžete přijet, podívat se na prostředí a vyzkoušet si styl tábora na vlastní kůži. Myslíme, že je to skvělá příležitost, jak seznámit děti s táborech, kde mohou strávit nezapomenutelných 14 dní a i vy s manželem se můžete ujistit, že zde budou vaše děti v dobrých rukou.

Více informací a přihlášky na tábor najdete zde.

Březen 12th, 2013 redaktor: