Pořádný odpočinek pro každou ženu

úvod masážeMožná to také dobře znáte – brzy ráno vstáváte, zaopatříte celou rodinu a uděláte vše potřebné, následně vyrážíte do práce, kde podáváte stoprocentní výkon. Po konci pracovní doby pak přijdete domů, uklidíte, uvaříte večeři, napíšete s dětmi úkoly atd. Potom, co děti usnout usedáte k zbývajícím pracovním povinnostem, abyste pozdě v noci mohla jít konečně spát. Ráno však začíná tento kolotoč opět nanovo.

Relax na masáži

Jestliže také patříte k ženám, jejichž denní režim je takto postavený, není se čemu divit, že se cítíte vyčerpaná a unavená. Každá žena si zaslouží pořádný odpočinek. Doporučujeme vyzkoušet například ájurvédskou masáž, která pomůže s očistou vašeho organismu a přivede vás na jiné myšlenky. Jedná se o hluboce relaxační a energetizující proceduru, která je zároveň i neobvyklým zážitkem.

Masáž teplým olejem je velice příjemná. Odstraňují se při ní toxiny z těla a uvolní se bloky z celého těla.

Masáž teplým olejem je velice příjemná. Odstraňují se při ní toxiny z těla a uvolní se bloky z celého těla.

Odreagování i s dětmi

Při odpočinku můžete také posilovat svůj vztah s dítětem. Zejména pokud maté skutečně malé dítě, je to ideální příležitost, jak podpořit váš společný vztah. Pro kojence je naprosto ideální plavání kojenců Praha, kde se bude vaše dítě bavit a dovádět a vy přijdete na jiné myšlenky. Při plavání kojenců nemusíte mít žádné obavy. Na každé lekci je přítomný zkušený instruktor, který vás naučí, jak s dětmi ve vodě zacházet. Sama uvidíte, že to není žádná věda a celé plavání s kojenci je velice intuitivní. Děti kojeneckého věku plavání milují.

Při plavání zažijete se svým miminkem krásné společné chvíle.

Při plavání zažijete se svým miminkem krásné společné chvíle.

Detoxikace organismu

Přece jen byste dala přednost odpočinku o samotě, abyste si mohla užít svou půlhodinku klidu? Odpočinek je dobré spojit s již zmíněnou detoxikací organismu. Pravidelná detoxikace se projeví na vaší lepší kondici, zvýšené obranyschopnosti organismu i lepší psychické pohodě. Cest, které k očištění organismu mohou vést je spousta – hydrocolon terapie (očista tlustého střeva), detoxikační koupele, detoxikační zábaly, oxygenoterapie, Marry Staggs Detox atd. Chcete se o možnostech kvalitní detoxikace dozvědět více informací? Najdete je na internetové adrese www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/.

Leden 26th, 2015 redaktor: