Nezahálejte ani o prázdninách. Víme, kde v Praze procvičovat angličtinu

Angličtina je jazykem, kterým se domluvíme po celém světě. Pakliže ne plynule, tak skrze pár slovíček určitě ano. I u nás se s ní setkáváme dnes a denně. V různých médiích, na internetu, při používání mobilních telefonů, počítačů a jiné elektroniky, při poslechu hudby apod. Kdo dnes ovládá angličtinu, má vyhráno. Nejen, že se všude dorozumíte, ale v rámci profese najdete lepší a vyšší uplatnění. Výhod naučit se velmi dobře tento světový jazyk je nespočet.

Důvody, proč si angličtinu udržovat

Jak už jsme zmínili, anglický jazyk vládne světu a potřebujeme ji častokrát i v běžném životě. V létě a době dovolených je potřeba dorozumět se o to větší. Mnozí z nás právě na zahraničních cestách zjistí, jak na tom se svými znalostmi jsou. Se slovíčky a frázemi „hello, thank you, no thanks, please, good bye,“ si člověk opravdu nevystačí.

V řadě profesí je angličtina rovněž na denním pořádku. Mnoho firem spolupracuje na mezinárodní úrovni, vlastníky jsou často zahraniční osoby a s vedením lze komunikovat třeba jen v angličtině. Ano, pravda je taková, že pokud tento jazyk neovládáte, máte zkrátka smůlu získat lepší a finančně zajímavý post.

Pokud umíte mluvit anglicky, váš život bude lepší a pestřejší. Otevřou se vám nové možnosti zábavy, trávení volného času i profesního uspokojení.

Jak jste na tom s angličtinou vy?

Není to žádná sláva? Víte, že ve svých znalostech máte stále mezery, zejména pak při konverzaci? Je čas s tím něco udělat. Základem je učit se, učit se a učit se. Nevyjděte ze cviku. Opakujte a zdokonalujte se. Pomoci vám mohou kurzy angličtiny. Jsou dostupné a nabízí široký výběr lekcí odpovídající přímo vašim potřebám. Vzhledem k pestrosti lze nalézt takový kurz, který skloubíte s prací, volným časem i jinými povinnostmi. Pakliže vám právě skončila škola, máte o to větší důvod se angličtině během léta plně věnovat a zdokonalit se.

Kde angličtinu procvičovat?

V rámci jazykových kurzů máte rovněž několik možností, kde je navštěvovat. Doporučujeme shlédnout recenze jazykové školy a lektorů, zjistit seznam kurzů a místo výuky. Jednou z nejlépe hodnocených jazykových škol je Institut jazykového vzdělání (IJV), který sídlí přímo v centru Prahy na Václavském náměstí (v Paláci Lucerna). Oceníte naprosto perfektní dostupnost daného místa, 15 let zkušeností a jednu z největších nabídek vyučovaných jazyků. Kromě angličtiny můžete procvičovat i další cizí řeči, celkem jich zde učí 20.

Z našeho pohledu je zbytečné hledat jazykové kurzy Praha, když vám centrum města nabízí tak skvělé možnosti výuky podpořené řadou referencí od významných firem. IJV je skvělá volba na léto, kdy chcete vyplnit volný čas před nástupem do školy či do zaměstnání. K dispozici máte i pomaturitní studium, které je jednou z nejúčinnějších forem, jak se naučit plynule anglicky. Zkrátka záleží jen na vás a vašem odhodlání udělat něco více pro váš budoucí a lepší život.

Červen 24th, 2019 redaktor: