Neodolatelný oční kontakt

 

Oční kontakt je při navazování vztahů velice důležitý. Právě oči a okolí očí mnohé vypovídají. Např. signalizují váš věk. Zejména drobné vrásky kolem očí, mnohdy také unavený výraz. Jestliže chcete mít neodolatelný pohled, máme pro vás pár fíglů, jak o své oči a oční okolí pečovat, abyste vypadala mladší. Samozřejmě to vyžaduje hodně péče, ale uberete tak pár let svého věku.

Pravidelná péče

Základem je pravidelné čistění. Oční okolí je velice citlivé. Zde musíte být něžná a opatrná. Pokud si budete chtít koupit nějaké čistící mléko či jiný čistící prostředek, jemný peeling apod, vždy vybírejte produkty určené pro tuto oblast. Důležité je okolí očí hydratovat, jelikož je pokožka jemná. Tím zamezíte tvorbě drobných vrásek. Oči a jejich okolí se tedy očistěte speciálně určeným přípravkem. Poté naneste na pokožku výživné sérum či krém. A pokud je vám více než 25 let, zkombinujte hydratační a protivráskové zároveň. V létě vám můžeme doporučit aplikovat minerální vodu ve spreji. Tím pleť i oči osvěžíte, hydratujete, což je pro pokožku velice prospěšné.

Dokonalé řasy

Každá žena si stejně tak přeje dlouhé a husté řasy. Žena, která má dokonale nalíčené řasy zaujme již na první pohled. Hluboké, zářivé a výrazné oči jsou neodolatelné. V podstatě oči a řasy tvoří dominantu vaší tváře. Jenže ne všechny jsme byly obdařeny dlouhými a hustými řasami, jak panenka Barbie. Naštěstí dnes existují kvalitní řasenky, které vám dodají, jak na objemu, tak na délce. Některé z nich mají zhušťující efekt, jiné zase prodlužující. V létě je pak možné pořídit voděodolnou řasenku a vy tak budete krásná, i když vyrazíte k vodě.

Tipy na řasenky, které vám dodají extrémní objem:

Loreal Lash Architect 4D

Maybeline Colossal Volum Express

Rimel Extreme Volume

 

Loreal Volumissime

 

Uvedené řasenky lze zakoupit v běžné maloobchodní síti.

Srpen 30th, 2012 redaktor: