Mimořádný dar k mimořádné příležitosti

Jaro a léto jsou tradičně dobou, kdy se koná nejvíce svateb. Jestliže i vy máte v kalendáři zapsanou nějakou, na kterou jste byli pozváni, pak nenechávejte na poslední chvíli vymýšlení vhodného svatebního daru.

Některé páry si zakládají vlastní svatební stránky, jejichž součástí bývá mnohdy i seznam dárků, které by si přáli. Snaží se tak zabránit tomu, aby dostali více kuchyňských robotů, sad nádobí nebo jakýchkoliv zbytečností, které v domácnosti spíše překáží, než jsou k užitku. Někdy se však stane, že o některé svatební dary není zájem a přitom to mohou být věci, které by si snoubenci přáli nejvíce. Proto jiní dávají přednost finančním darům a sami si pak pořídí věci dle vlastních potřeb a přání, případně je investují do svatební cesty.

Pokud vás však čeká svatba, kde nechali snoubenci výběr daru zcela na vás, pak máte před sebou nelehký úkol. Jestliže chcete, aby svatební dar byl stejně nezapomenutelný jako celý svatební den, pak jim můžete darovat nějaký zážitek.

Svatební dar by měl přece jen mít alespoň trochu nádech romantiky a určitě by měl být určený pro oba novomanžele. Takovou variantou může být například let balónem, kdy si budou moct vychutnat pohled na probouzející se, případně usínající krajinu. Zejména v létě jsou tyto dvě denní doby čarovným časem, a být jejich součástí z výšky mraků je jedinečným zážitkem.

Nejste-li si však jisti, že byste se takovým dárkem zavděčili, pak máte možnost darovat i univerzální poukaz, který vám, stejně jako let balónem, nabízí Allegria-Firma na zážitky. Je jen na vás, v jaké hodnotě poukaz vyberete. Konkrétní zážitek si potom novomanželé mohou vybrat sami podle toho, co je nejvíce láká. Vzhledem k tomu, že v nabídce jsou i vícedenní pobyty, je možné, že jim vlastně darujete svatební cestu. Univerzální poukazy můžete zakoupit na těchto stránkách www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy.

Leden 25th, 2017 redaktor: