Máte ráda španělskou kuchyni? Nepřehlédněte naše tipy na lahodné španělské lahůdky

DSC_0419Měla jsem možnost navštívit Španělsko a ochutnat místní speciality? Tuto kuchyni jste si zamilovala a ráda si připravujete nějaké pokrmy i doma? Často vám však ke správnému postupu chybí tradiční ingredience, které jsou u nás v obchodech hůře k sehnání? Momentálně chystáte velkou oslavu a ráda byste vašim hostům nabídla prvotřídní potraviny a připravili něco právě ze španělaké kuchyně? Čím byste mohla překvapit a nachystat na stůl?

To nejlepší, co dnešní trh nabízí, si můžete objednat z internetové prodejny společnosti BMC Brno. V této prodejně najdete za velmi příznivou cenu také gastro balení, které jinde nejsou k sehnání.

Lanýžové bonbóny jsou exklusivní delikatesou

K velmi oblíbeným delikatesám, které mohou být zpestřujícím doplňkem sváteční kuchyni, bezpochyby patří lanýžové bonbóny v kakaovém prášku. Tyto bonbony Vás okouzlí svou jedinečnou jemnou chutí. Navíc dají milovníkům sladkostí ochutnat prvotřídní španělské laskominy, neboť internetová prodejny BMC Brno se zaměřuje na dodávání potraviny z této evropské země. Lanýžové čokoládové bonbóny v sobě ukrývají krémovou náplň. Na povrchu jsou sypané kakaovým práškem nebo cukrem. Jejich neodmyslitelnou součástí je čokoládová poleva.

Obvykle tyto bonbóny mají tvar kuličky nebo hrudky. Díky svému posypu na povrchu připomínají lanýže, odkud tedy pochází jejich název. Se španělskými delikatesami budete maximálně spokojeni.

Kvalitní balzamikové octy

Plánujete-li přichystat zeleninové saláty, pak byste určitě neměli opomenout nákup balzamických octů. Na této webové adrese www.bmcbrno.cz/gastro-baleni si můžete vybrat rovnou ze dvou druhů balzamických octů. Prvním z nich je balzamický červený vinný ocet RESERVA s dvanáctiletou dobou stáří. Jeho doba stáří vypovídá o růstu v sudech z amerického dubu. Přičemž tento ocet nádherně voní o suchých plodech ořechů, rozinek, datlí a fíků.  V nabídkovém katalogu naleznete také balzamický ocet CRISMONA. Bagetky můžete namazat španělskými paštikami s příchutí ančoviček nebo losovou paštikou.

Březen 23rd, 2015 redaktor: