Levně a stylově: Našli jsme trendové kabelky kolem tisícovky!

Považujte se za nákupní maniačku a nenecháte se ujít příležitost, kdy si můžete na sebe koupit něco nového? Ačkoliv ráda nakupujete, neznamená to však pro vás, že byste měla utratit celou výplatu do poslední koruny? Nakupujete chytře, to znamená stylově, avšak levně? Samozřejmě, že to jde!

Není nutné vzdychat nad výlohou, kde je vystavena příliš drahá bunda nebo nehorázně drahá kabelka. Vždycky lze nalézt podobné, levnější řešení, které nemusí znamenat, že daný kousek není vůbec kvalitní. Zejména, u kabelek, kterých není nikdo dost, to platí dvojnásob. Neutrácejte za drahé modely, kupte si více levnějších a střídejte kabelky dle zvoleného outfitu. My jsme našly za „hubičku“ luxusní kousky, které udělají parádu a nezruinují váš rozpočet.

Levný luxus

Spojení levný luxus může znít jako klišé, ale není tomu tak. Super kousky, na kterých ušetří snad každá z nás, která by do toho nešla? I s kabelkami, které stojí kolem tisícovky, můžete zazářit. Velice luxusně vypadají především lakované kabelky, které jsou v poslední době velice trendy. Pokud k nim vezmete navíc lakované lodičky, budete vypadat velice elegantně a váš outfit rázem získá zcela nový šmrnc.

Černá kabelka Annie

Kabelka Annie

Černá lakovaná kabelka Annie vás vyjde na pouhých 1 092 Kč. Jedná se o naprosto exkluzivní módní doplněk, který vám dodá neskutečnou exkluzivitu!

Kabelka Seraloe

Kabelka Seraloe

Hnědá kabelka Seraloe má velice zajímavý a netradiní design. Notnou dávku luxusu propůjčuje kabelce, jak lakovaný vzhled, tak povrch v imitaci dřeva. Tento model se hodí pro dámy, které se nebojí vytáhnout originální model. A cena? Jen 1 075 Kč.

Kabelka Nital

Kabelka Nital

I značková kabelka nemusí stát majlant. Důkazem je vínová kabelka Nital, která je vyrobená z kvalitní jemné kůže. Hodí se především na formálnější společenské události, ale vynosíte ji do práce do města, či na večerní akce. Stojí jen 902 Kč.

Kabelka Mimniea

Kabelka Mimniea

Sněhově bílá kabelka 2v1 Mimniea má opravdu překrásný vzhled. Jemný perforovaný vzor krajky si zamilují především romantické duše. Tento něžný model vás přijde na 1 045 Kč.

Psaníčko Barbara

Psaníčko Barbara

Se stříbrno-šedým psaníčkem Barbara budete královnou každé párty nebo plesu. Cena 855 Kč je bezesporu příjemným bonusem.

Kabelka Hadde

Kabelka Hadde

Úžasná menší krémová kabelka Hadde má velmi nápadité detaily u uší. Kabelka je vyrobená z kvalitní umělé kůže a vyjde vás jen na 760 Kč.

Nechte kabelku vyniknout

Už dávno neplatí, že kabelka vždy musí barevně ladit s botičkami. Kabelka může být hlavním barevným prvkem vašeho outfitu. Prokouknout totiž můžete i prostřednictvím modelu v netradiční barvě. Levné kabelky nejsou jen černé, hnědé nebo bílé. Vyberte si i z mnohem výraznějších odstínů a vzorů.

Růžová kabelka Alejandra

Růžová kabelka Alejandra

Jen růžová to může být!!! Růžová kabelka Alejandra je k dostání jen za 560 Kč. No neberte to!

Barevná kabelka Arianna

Barevná kabelka Arianna

Květinový vzor barevné kabelky Arianna opravdu nejde přehlédnout. Investujte jen 1 092 Kč do této kabelky a získejte netradiční módní doplněk.

Zelená kabelka Stefania

Zelená kabelka Stefania

Zelená kabelka Stefania je ve velmi příjemném tónů trendové mentolové barvy. V kombinaci třeba s černými šatami budete vypadat fantasticky. Můžete ji mít už za 760 Kč.

Tak kterou? Pokud vám jedna kabelka nestačí, pak neváhejte a utíkejte nakupovat nebo si sedněte k netu a vybírejte z pohodlí domova. Kabelka kolem tisícovky vždy potěší a bezesporu budete vědět, jak ji vynosit.

Uložit

Září 8th, 2016 redaktor: