Kvalitní tlumočení a překlady nejen pro firmy

Potřebujete se prezentovat dokonale přeloženým strukturovaným životopisem nebo se zorientovat v odborných textech z různých oblastí a chybějí vám potřebné jazykové dovednosti? Poptejte služeb jazykové agentury a ušetřete hodiny času, které byste strávila u slovníku. Texty si jednoduše nechte přeložit s tím, že si budete jisté jejich kvalitou a odborností.

Když potřebujete zajistit tlumočení

Nebo snad připravujete konferenci, kde je předpokladem zajištění kvalitního tlumočnického servisu? V nabídce jazykových agentur se setkáte jak se simultánním, tak konsekutivním tlumočení obchodních nebo úředních jednání. Při simultánním tlumočení je zajištěna tlumočnická technika i technická obsluha, zúčastněným tedy budou k dispozici sluchátka.

Překlady a tlumočení jedině kvalitně

Kvalitní překlady a tlumočení nabízí jazykový servis Hope, který má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Agentury zajišťuje konference na klíč, tlumočení širokého množství oborů a překlady běžných i odborných textů. Pokud potřebujete dodat přeložené dokumenty do druhého dne, můžete využít služby expresních překladů. Stálým zákazníkům je poskytnuta zvýhodněná sazba bez jakéhokoli příplatku. K dispozici je i jazyková korektura rodilými mluvčími i korektura českého jazyka.

Služby jazykového servisu Hope kromě překladů a tlumočení zahrnují i výuku cizích jazyků v jazykových kurzech. Více informací se však dozvíte na internetových stránkách agentury a detaily o tlumočení naleznete pod odkazem www.jazykovyservis.cz/tlumoceni/. Hledáte-li tedy kvalitního poskytovatele jazykových služeb, podívejte se na nabídku jazykového servisu Hope a poptejte jeho kvalitní a profesionální služby.

Listopad 18th, 2013 redaktor: