Kočárek Stokke Trailz Nordic Blue ve skandinávském stylu pro všechna dobrodružství

Narozením dítěte se život každé rodiny převrátí o 360 stupňů.  Jste-li i vy v očekávání, možná si říkáte, že až se vaše děťátko narodí, skončí s ním veškerá zábava. Resp. vaše koníčky a volný čas musejí jít do ústraní. Ano, přibude spousta jiných starostí, naberete zcela nový směr, avšak i s dětmi lze zažít nespočet krásných, radostných a zábavných chvil. Dá se toho s nimi hodně zvládnout. Stačí se jen trochu přizpůsobit a dobře promyslet takovou dětskou výbavu, se kterou překonáte veškeré překážky, a každý den bude díky nim mnohem jednodušší.

První trendy vůz, se kterým se vaše ratolest potká hned od narození, představuje dětský kočárek. Zároveň se jedná o jednu z nejdůležitějších věcí, bez které se stěží obejdete. Proč si tedy nedopřát takový, který bude v perfektním designu a s dokonalou výbavou? Už nemusíte hledat mezi luxusními kočárky, jeden tip na exkluzivní provedení pro vás máme již nyní.

Limitovaná edice inspirovaná Skandinávií

Všestranně použitelný sportovní kočárek  Stokke® Trailz™ Nordic Blue byl inspirován skandinávským stylem a spojuje v sobě funkčnost, nadčasový a drsný design zároveň. Jedná se o limitovanou edici, v rámci které byl tento outdoor kočárek vyroben pro dobrodružství. Dostanete se s ním kamkoliv budete chtít a v kterékoliv roční době. To znamená, že není určen jen pro jízdu ve městě, ale i v terénu. Je ideální pro aktivní rodiny, jež milují přírodu a rády by ji navštěvovaly také nadále s dítětem.

Komfort a bezpečí za každé situace

Užijte si každodenní výlety a poznávání okolí. Díky velkým nafukovacím kolům bude jízda vždy bezproblémová i ve zhoršených povětrnostních podmínkách a na všech nerovnostech. Sedadlo a hluboká korba jsou umístěny výše, což je velkou výhodou, protože je k vám dítě blíže. Samozřejmostí jsou i vynikající manévrovatelnost a snadná ovladatelnost.

Nadčasový design

Vzhled je velice moderní, trendový a jednoduše prémiový. Látka je zhotovena z kombinace vláken různých modrých odstínů, což podporuje onen severský styl. U této edice je navíc látka speciálně ošetřena voděodolnou úpravou. Za zmínku jistě stojí rovněž to, že tento sportovní kočárek disponuje protisluneční clonou, stříškou a ventilací.

Univerzální a praktický

Na podvozek lze použít hlubokou korbu, sportovní sedačku i autosedačku. Sedačku je možné nastavit proti směru jízdy nebo po směru jízdy. Nastavitelná je také opěrka nohou a větší dítě je schopné vlézt do kočárku samo. Ručně šitou rukojeť z ekokůže je stejně tak možné umístit do polohy, kterou potřebujete. Oceníte velký nákupní prostor pod sedačkou, rychlé a snadné skládání usnadní transport v automobilu.

Investice do tohoto luxusního kočárku se jednoduše vyplatí. Pokud se nechcete vzdát výletů do přírody, toto „dětské vozidlo“ je jasná volba. Poskytuje příjemnou, bezpečnou a pohodlnou jízdu s veškerým komfortem.

Listopad 14th, 2017 redaktor: