Kde si v centru Prahy procvičit angličtinu? Víme, ve kterých jazykových kurzech

Už od malička se učíte anglický jazyk, ale při konverzaci s cizinci máte stále mezery? Cítíte se nejistí, hledáte ta správná slovíčka? Souvislé věty vás napadají až po rozhovoru? Poté se vám v hlavě přemítají myšlenky, co a jak jste vlastně mohli říct a jak je možné, že nejste schopní po létech učení angličtiny mluvit plynule?

Nezoufejte, rozhodně netvoříte výjimku. Věděli jste, že v České republice se do kategorie věčných jazykových začátečníků řadí desetitisíce lidí? Tyto pocity tedy mají mnozí z vás, ale pokud to chcete změnit, je potřeba nevyjít ze cviku a tento cizí jazyk si jednoduše neustále opakovat.

Proč si svou angličtinu udržovat?

Angličtina vládne světu a setkáváme se s ní v podstatě denně. Přesto víte, že je co zlepšovat? To rozhodně! Připravujete se o řadu věcí i nových možností, nejen z pohledu pracovního, tak osobního. S její znalostí můžete získat mnohem lepší pracovní uplatnění a vyšší plat, lépe se orientovat v prostředí internetu napříč zahraničními stránkami, cestovat po světě, sledovat zahraniční filmy v původním znění a nečekat, až je někdo nadabuje nebo připraví titulky. Zkrátka se vám otevřou brány mnohem širší zábavy i profesního uspokojení.

Jak si angličtinu procvičovat?

Pokud jste se doposud ve svých znalostech nezlepšili jako samouk, ba naopak pociťujete, že se vaše jazykové nedostatky spíše prohlubují, tudy cesta nevede. Nejefektivnějším řešením je studium skrze kurzy angličtiny, kterých je v dnešní době na našem trhu nespočet. Není problém vybrat takový, který budete moci skloubit s prací, školou a dalšími povinnostmi.

Jakou vybrat jazykovou školu?

S jazykovými školami se u nás doslova roztrhl pytel a není snadné se rozhodnout, která je ta pravá. Zaměřte se především na reference, kvalitu lektorů, nabídku kurzů a místo výuky. Dobrou volbou je Institut jazykové vzdělání (IJV), který se nachází přímo v centru Prahy na Václavském náměstí. Tato jazyková škola má bohaté zkušenosti, neboť u nás působí již 15 let. Může se pyšnit jednou z největších nabídek vyučovacích jazyků a velmi dobrými referencemi ze strany studentů i významných firem. Kvalifikovaní lektoři dokážou pohodu a radost z práce přenést i do samotné výuky, takže se zde budete cítit velmi příjemně a uvolněně.

Už není potřeba hledat jazykové kurzy Praha, v IJV si bezesporu vyberete. Oceníte specializované kurzy, např. pro právníky, lékaře, firmy, angličtina 50+, pro mládež, intenzivní či týdenní studium, včetně večerní školy nebo pomaturitního studia. Jsme si jistí, že s touto jazykovou školou budete moci vaši angličtinu zdokonalovat, zlepšovat a procvičovat, dokud nedosáhnete vytoužené úrovně.

Říjen 16th, 2017 redaktor: