Jak si oživit vaše milování?

Máte pocit, že váš sexuální život jaksi zevšedněl? Ač jste se svým partnerem kratší dobu nebo už několik let, krize může přijít na každý pár. A krize sexuální se přenáší i na partnerský vztah a naopak. Když to skřípe v sexu, nefunguje to mezi partnery ani obecně. Sex je totiž nezbytnou součástí každého vztahu a bez něj to prostě dříve či později nepůjde. Nezapomínejte, že bez péče o sexuální vztah strádá i ten partnerský, takže začněte v ložnici. Poradíme vám, jak si můžete vaše milování okořenit.

Udělejte si hezký den/večer

Stereotyp je nepřítelem, takže s ním bojujte a zapojte fantazii. My vám dáme několik tipů na příjemný večer či den se vším všudy, který můžete spolu se svým partnerem strávit. Společný čas může upevnit váš vztah, jestliže jej prožijete bez hádek a bude plný překvapení a krásných chvilek. Zkuste si zajistit hlídání dětí, ať jste doma jen vy dva sami.

Co si připravit?

Takový společný večer je potřeba naplánovat a také něco nakoupit. Níže vám popíšeme, čím vším můžete svého milého překvapit, ale rovněž si musíte určité věci připravit předem. Ještě před tím si pořiďte nějaký sexy obleček či košilku, nezapomeňte na podvazky či samodržící punčochy, které vašemu sexy outfitu dodají ten správný šmrnc. Kupte také nějaký vonný olejíček a třeba i lubrikant, který sex zpříjemní.

Překvapte večeří

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Váš společný den začněte nějakým chutných obědem nebo večeří. Připravte svému miláčkovi jídlo, které má rád a zaručeně si u něj šplhnete. Váš partner ocení, že mu chcete udělat radost tím, na čem si vždy pochutná. Otevřete si víno a vychutnejte si společné stolování.

Pusťte si něco dráždivého

Po večeři může následovat přesun do obývacího pokoje. Muže vzrušuje, když se mohou podívat na nějaké dráždivé či erotické příběhy a když jej překvapíte, že se s ním kouknete na jeden takový, bude překvapen. Ne všechny ženy se na erotické filmy dívají a někdy se i mezi sebou partneři stydí, takže se na filmy podobného charakteru vůbec nedívají. Shoďte ostych a pusťte si příběh, který oba navodí do sexuální polohy.

Důležitá je předehra

Co si budeme nalhávat, celý den i večer směruje k sexu. A k sexu neodmyslitelně patří i předehra. Předehru můžete uskutečnit několika způsoby, někomu stačí jen hýčkání a hlazení, někdo očekává více. Zkuste si třeba napustit horkou vanu s pěnou a vonným olejíčkem nebo si navzájem udělejte aroma masáž. K masáži přidejte šlehačku nebo čokoládu. Meze se nekladou. Nebo spojte obojí, masáž a následně koupel.

Nezapomeňte být sexy

Nyní přichází na řadu sexy obleček, který jste si extra na tuto příležitost pořídila. Na pár minut svého milého opusťte, abyste si na sebe vzala přitažlivé oblečení a udělala ze sebe sexy dračici. Rozhodně zabodujete více, než když budete v obyčejném pyžamu. Sexy obleček vašeho partnera nažhaví a zaručujeme, že se na vás vrhne s nadšením. Klidně udělejte i striptýz.

Milování si užívejte

Mnohé páry se milují večer, kdy už jsou oba utahaní a sex docela i odbijí. V tento výjimečný večer si však oba sebe vychutnávejte plnými doušky. Střídejte polohy, říkejte si milá slovíčka. Nebojte experimentovat, použijte třeba pouta nebo bičík, prostě cokoli, co vás vzrušuje.

Nemusíte dodržet vše, co jsme vám nyní popsali. Zde máte pouze inspiraci. Udělejte si hezký večer podle svého, podle toho, co máte rádi vy dva. Když spolu v podobném duchu strávíte čas, veřte, že vaše milování a vztah nabere zcela jiné obrátky a rozhodně vám to prospěje.

 

Březen 21st, 2013 redaktor: