Jak prodloužit vlasy levně?

Máte zájem o prodloužení vlasů, ale vaše prostředky jsou omezené? Nezoufejte, je tu dost variant, jak svoji hřívu o něco obohatit a neutratit přitom celu výplatu. Nejjednodušší a momentálně i dost oblíbenou je varianta clip in vlasů. Na výběr máte ale i další možnosti, třeba micro ring anebo prodlužování vlasů keratinem.

Clip in, micro ring anebo keratin?

Výhoda clip in vlasů je, že nemusíte chodit ke kadeřnici a platit tak za služby. Připnutí je jednoduchá záležitost, kterou zvládnete doma sama během pár minut. Zpočátku to bude chtít trochu tréninku, ale pak získáte cvik a celková úprava účesu vám zabere opravdu chvilku. Clip in vlasy vychází jako nejlevnější a nejšetrnější varianta prodlužování vlasů. Clip in sadu lidských vlasů nejvyšší kvality seženete do dvou a půl tisíc.

Prodlužování vlasů metodou micro ring je o něco dražší. V průměru vychází cena kolem sedmi tisíc. Jde o malé kroužky, které vám kadeřnice po jednom navleče na váš původní pramínek vlasů, otvorem kroužku pak přidá doplňkové vlasy a celé to upevní speciálními kleštičkami. Je dobré využít micro rings se silikonem, protože nehrozí, že by vám kroužek zpřetrhal původní vlasy. Musíte ale pravidelně chodit na posunování, protože kroužky časem spadávají a praskají.

A jak je to s keratinem?

Prodlužování vlasů pomocí keratinu je jedna z diskutabilních metod. Jde o přitavené dalších vlasů na váš původní vlasový pramínek. Spoje u hlavy je nutné dotvarovat, aby nebyly příliš velké a nevzhledné a teplota tavicích kleští se pohybuje do 200°, což není málo. Keratin je sice jako původní látka kvalitní, ale někteří výrobci se snaží ušetřit a proto do něj přimíchávají různé příměsi a tím mnohdy vzniká i velmi nekvalitní keratin. To vás pak může překvapit třeba v sauně, kdy vám změknou spoje nebo naopak příliš ztvrdnou a keratin pak nelze z vlasů odstranit. Jde také o nejdražší metodu prodlužování vlasů. Cena se pohybuje v rozmezí deseti až dvaceti tisíc korun.

Článek vytvořen ve spolupráci s webem Stylprotebe.cz – specialistou na prodlužování vlasů, který dodává clip in vlasy levně a v nejvyšší jakosti.

Září 29th, 2012 redaktor: