Jak ochránit firemní majetek?

centr groupPodnikáte a ráda byste měla majetek firmy pod dostatečnou kontrolou a v bezpečí? Pořiďte si technickou ostrahu a ochranu od společnosti Centrogroup. Tato firma se zabývá zabezpečením rodinných domů, průmyslových objektů, obchodů i celých objektů. Svými službami se zaměřuje zejména na dodávky a montáže technické ostrahy v Praze, Brně a Ostravě. V jejím sortimentu zboží najdete elektronické zabezpečovací systémy, které mohou díky svým jedinečným vlastnostem nabídnout dokonalou ochranu a zabezpečení všeho majetku. Jejich nejrozšířenějším druhem jsou alarmy. Lidské bezpečí zaručují PCO Brno.

Signální hlásiče

Ochranu osob zabezpečují špičkoví profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Chcete-li Váš majetek chránit před požáry, pak byste si měla pořídit elektronické požární systémy. Díky signálům z hlásičů se vždy včas dozvíte, zda Vám a Vašemu majetku nehrozí nebezpečí v podobě požáru. Signály mohou být v takovém případě přijímány buď na ústředně, nebo lze pomoc přivolat zařízením pro dálkový přenos.

Průmyslové televize

S ochranou majetku Brno se budete cítit opravdu bezpečně. Do obchodů, center, firem, hal a skladů se skvěle hodí systémy průmyslové televize. Nahrávky z této televize jsou archivovány. To zaručuje, že za jakékoliv situace, kdy potřebuje danou nahrávku dohledat, můžete archivovanou nahrávku dohledat. Vaše peníze, zlato, šperky i cenné papíry i dokumenty budou v naprostém bezpečí v trezorech a sejfech.

Více informací se dočtete na této webové adrese: www.centr.cz/vip-security-servis-a-transport. Myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku a svěřte se do péče naší firmě!

Červen 17th, 2014 redaktor: