Jak na hladká chodila? Vyzkoušejte úžasného pomocníka – brusku na paty

Krásně upravená chodidla by měla být samozřejmostí pro každou ženu. I naše nožky si zaslouží maximální péči během celého roku. Ztvrdlé a suché paty to není nic líbivého. Když na pedikúru zapomenete v zimním období, téměř nikdo se to nedozví. Až na vašeho partnera, pro kterého chcete být jistě stále atraktivní. A co když si chcete zajít zaplavat, zrelaxovat do vířivky či do sauny? No a v létě není nad čím uvažovat. Můžete se znemožnit ihned, jakmile v lehkých botičkách vyjdete na ulici. Jak tedy vyzrát na domácí pedikúru rychle a snadno?

Zajít si do salónu k odborníkům dnes není problém i na malých vesnicích. Nicméně je to jednak finančně náročné, zároveň si musíte udělat čas. A toho je často málo! S trochou snahy však vykouzlíte hladká a hebká chodila bez problémů i doma. Stačí vědět, jak na to a co k tomu využít.

Ulevte svým nohám

Prvním krokem může být horká koupel, která kůži připraví na ošetření. Nehledě na to, že je to i příjemné, vašim nohám dopřejete úlevu a krásně se prokrví. Do vody lze přidat esenciální olej či koupelovou sůl, jež přispějí ke zvláčnění kůže. Po cca 10-15 minutách nohy usušte a můžete přejít k ošetření.

Odstranění odumřelé kůže

Nyní když jsou nohy měkké, odstraňte odumřelou kůži na chodidlech. Lze to provést penzou nebo pilníkem, ale je možné, že vám tyto pomůcky veškerou ztvrdlou kůži nedokážou odstranit. Zejména, pokud je více zrohovatělá. Jestliže jste si již někdy penzou nebo pilníkem nohy brousili, určitě také víte, že je to pěkná dřina. Skvělá je proto speciální bruska na paty, kterou jednoduše, bez bolesti a námahy chodidla dokonale obrousíte.

Bruska na paty – osvědčený pomocník

Obyčejné pomůcky, typu pilníky, se rychle ztupí a poté je cesta k hladkým nohám náročná a zdlouhavá. Chce to spolehlivý stroj, který můžete použit kdykoliv, a ani k tomu nemusíte nožky namáčet v horké koupeli. Elektrický pilník na paty si zamilujete již při prvním použití.

Objevili jsme revoluční  model – Nexon Pedi 5v1, který nabízí spoustu výhod. Možná vás ihned napadne, že taková super bruska určitě stojí balík. Není tomu tak, cena je velmi příznivá a pohybuje se jen kolem 890 Kč. Oceníte také fakt, že není na baterky, které se rychle vybijí, ale díky praktickému adaptéru bude váš přístroj vždy v plné síle. Navíc jej lze používat i přímo ze sítě. Snadno omyvatelná hlavice disponuje hned dvěma válečky, u konkurenčních modelů bývá obvykle pouze jeden. Samozřejmostí je možnost hlavici v případě opotřebení měnit. Skvělou vychytávkou je LED světlo, pomocí kterého lépe zaměříte místa, kde je kůže ztvrdlá.

Použití brusky je šetrné a bezpečné. Frekvenci a délku ošetření si určujete sami, zkrátka podle potřeby. Zmíněný model lze pořídit v online drogerie Xantea.cz, která nabízí spoustu další kosmetiky a drogerie z Německa a Anglie, kterou jen tak běžně neseženete.

Leden 24th, 2018 redaktor: