I Češi vyrábí skvělé spodní prádlo: Seznamte se s TOP značkami

Jste patriotkou tělem i duší, nebo jen nevěříte zahraničním výrobcům? Pokud jde o zlaté české ručičky, jejich tvorbu najdete také v sortimentu spodního prádla. Takže pokud se v dohledné době chystáte na revizi šatníku a hodilo by se vám pár kvalitních kousků, možná si nakonec vyberete zboží následujících značek. Vybrali jsme pro vás to nejzajímavější, co je v současné době na trhu k mání!

Horsefeathers

Značku Horsefeathers snad ani nemusíme představovat, protože představuje jeden z nejoblíbenějších streetwear brandů. Firma je na trhu přes dvacet let a vznikla z prostého důvodu. Její zakladatelé potřebovali dokonalé prádlo pro skateboarding a snowboarding. Jejich kreativita však dala vzniknout něčemu mnohem většímu a nyní nabízí široké spektrum designově propracovaného oblečení. Sortiment samozřejmě stále zahrnuje vynikající spodní prádlo pro ženy i muže.

Represent

Když se znalce zeptáte na kvalitní české spodní prádlo, jistě vám zmíní také značku Represent. Na trhu je již od roku 2000 a díky kvalitnímu zpracování a originálnímu designu si získala širokou základnu příznivců. Dámské a pánské trenýrky jsou k mání v několika modelových řadách, a to pro běžné nošení i na sportování. Kromě toho v nabídce najdete také ponožky a bavlněná trička.

Addicted

Co to znamená „být závislá na svém spodním prádle“? To poznáte, až si pořídíte pár kousků značky Addicted. Poměrně nová česká značka šije pouze prádlo pro dámy. Jedná se o elegantní, jednoduché a sportovně laděné modely z kvalitních materiálů. Preferujete-li komfort na každém kroku, bude se vám prádlo od Addicted zamlouvat.

Českých značek, které stojí za povšimnutí, je samozřejmě daleko více. Všechny pěkně pohromadě je najdete ve specializovaném e-shopu se spodním prádlem na www.trenyrkarna.cz.

Prosinec 19th, 2017 redaktor: