7 tipů, jak zorganizovat rozlučku se svobodou

Nezapomenutelný večírek. Tak by měla vypadat správná rozlučka se svobodou. Pokud se den D blíží a vy připravujete kamarádce rozlučkovou party, je na čase se do toho naplno pustit. Podstatné je, aby si rozlučkovou oslavu budoucí nevěsta pořádně užila a taky zapamatovala.

Loučení se svobodou by mělo být opravdu bouřlivé. Poradíme vám, jak celou akci naplánovat, aby proběhla bez komplikací v maximální pohodě a všechny přítomné oslnila.

1. Koho pozvat

Pokud pořádáte rozlučku pro svoji kamarádku, zjistěte si, koho by si přála na rozlučce mít. Následně je nejjednodušší vytvořit událost na Facebooku a takto s ostatními komunikovat a společně plánovat.

2. Termín

Plánujte dostatečně dopředu, aby s večírkem ostatní počítali. Ideálně alespoň měsíc dopředu. Bývalo zvykem, že se rozlučka odehrávala v předvečer svatby. Zapíjení svobody se však většinou protáhne do pozdních nočních hodin, což na kráse nevěstě příliš nedodá. S rozlučkou se tedy stačí přiblížit pouze termínu svatby.

3. Kolik investovat

Peníze hrají velkou roli. Podle rozpočtu budete vědět, na co máte a jaké aktivity budete muset bohužel omezit. Spojte se s ostatními kamarádkami nevěsty a vše dopředu domluvte. Jinak hrozí, že nezaplacené položky na účtu zbydou na vás.

4. Buďte originální

Nejdůležitější na celé rozlučce je nápad, tedy v jakém duchu se bude večer odvíjet. Podle toho následně zvolíte jak místo večírku, tak i kostýmy, dekorace a doplňky. Oblíbené jsou večírky zasazené do určitého období nebo konkrétní země, havajské párty nebo v rozlučky v námořním stylu.

5. Program

Cílem loučení se svobodou je především pobavit nevěstu. Program by měl korespondovat s vámi zvoleným tématem. Vyrazit můžete po barech, udělat si zahradní oslavu, zajet si na koncert, do wellness centra nebo se projet ulicemi města limuzínou. Možností je opravdu hodně. Vždy se rozhodujte podle zájmů a představ nevěsty. Tento večer je přeci hlavně o ní.

6. Dárky

Co by na rozlučce se svobodou chybět rozhodně nemělo, jsou dárky. Ty by měly být originální. Budoucí nevěstě můžete připravit například kufřík pro vdanou paní. Přibalte do něj sexy prádélko, průvodce manželstvím, kuchařku a taky něco pro chvíle splínu. Taková tabulka prémiové čokolády Fino de Aromaby mohla stačit.

7. Jídlo a pití

V neposlední řadě nesmíte zapomenout na občerstvení. Každá oslava včetně rozlučky se svobodou si zaslouží vynikající jídlo a pití. Určitě je nutné myslet na alkoholické nápoje. Nezapomeňte na šampaňské a víno. Doporučujeme vše servírovat formou jednoduchého rautu, na kterém by nemělo chybět ani něco sladkého.

Září 6th, 2017 redaktor: