4 tipy na super vánoční dárky pro holky i kluky

737200_a_1Vánoce už jsou konečně tu! „Konečně“ ale znamená pro mnoho rodičů stres a velké přemýšlení na tím, čím svou ratolest potěší pod stromečkem. Pokud patříte do této kategorie i vy, hoďte starosti za hlavu. Přinášíme vám inspiraci v podobě 4 zaručených tipů na super vánoční dárky, ze kterých mohou být nadšené i vaše děti.

Domeček pro panenky je splněným snem

Každá malá slečna miluje hru s panenkami a jistě sní o krásném domečku pro panenky. Dobrou zprávou je, že se na českém trhu objevily nádherné domečky pro panenky od amerických výrobců Step2 a Kidkraft. Tyto domečky totiž překvapují nádherně propracovaným designem, praktickou velikostí a celou řadou vychytávek, které mění hru s panenkami v dokonalou. Zajímavým příkladem je Domeček pro panenky MY MODERN LIVING, který je přístupný pro hru ze všech stran, takže si u něho může hrát i několik dětí zároveň a děti potěší hlavně super výbava, kterou tvoří 20 ks nábytku včetně venkovního grilu a TV přidělané na stěnu.

Domeček pro panenky je ideálním dárkem pro každou holčičku

Domeček pro panenky je ideálním dárkem pro každou holčičku

Dětská dílna – super volba pro malé kutily

Dílna je ideální pro všechny malé kutily. Je vyrobena z vysoce odolného materiálu Durafoam a má realistický dřevěný vzhled. Dílna je vybavena 65 ks příslušenství – kluci v ní najdou vrtačku, universální svěrák, kladivo, pilku, 8 matek a mnoho dalšího.

Váš malý kutil může tvořit a vyrábět díky ponku a nářadí

Váš malý kutil může tvořit a vyrábět díky ponku a nářadí

S kuchyňkou zabodujete

Dalším zaručeným vánočním dárkem, se kterým uděláte obrovskou radost, je dětská kuchyňka. Vždyť právě hra na vaření patří mezi dětmi k nejoblíbenějším. Ideálním vánočním dárkem pro všechny malé kuchtíky se může stát Dětská kuchyňka GRACIE od Kidkraft, která patří mezi nejpopulárnější dětské kuchyňky vůbec. Potěší designem i tím, že nabízí velký prostor pro vaření. Její specialitou je odnímatelný dřez pro rychlé a snadné čištění.

S kuchyňkou si vyhrají malí kuchtíky - holky i kluci

S kuchyňkou si vyhrají malí kuchtíky – holky i kluci

MEGA Rampa pro závodní autíčka pro malé závodníky

Ideálním dárkem pro všechny malé milovníky aut je právě tato závodní rampa. Jedná se o sestavu, která obsahuje rampu pro super rychlou jízdu autíček a nejen to. Součástí výbavy je i mycí linka, garáž, výtah i čerpací stanice. Sestava je vyrobena z dřevěných kompozitních materiálů, takže vydrží i nějaké to náročnější závodění.

Snem každého malého kluka je mít autodráhu

Snem každého malého kluka je mít autodráhu

Pokud chcete udělat vašim dětem na Vánoce super radost, vsaďte na tyto hračky. Najdete je spolu s dalšími v nabídce na www.kuchynky-hracky.cz. E-shop má i své fanouškovské stránky na facebooku – najdete je zde – pro všechny své fanoušky bude pořádat různé soutěže a slevové akce…

Zdroj fotografií: kuchynky-hracky.cz

Prosinec 9th, 2013 redaktor: