Získejte oči jako ostříž po laserové operaci LASEK

01Trpíte krátkozrakostí, dalekozrakostí nebo zakřivením rohovky a plánujete podstoupit laserovou operaci očí? A už jste slyšeli o speciální laserové metodě LASEK vyvinutou oční klinikou Dr. Rau sídlící v Praze 6? Tato oční klinika Praha se specializuje na odstraňování zrakových vad různými metodami, přičemž mezi nejčastěji metodu volenou klienty patří tzv. laserová epitelická keratektomie nebo-li LASEK. Tato metoda je šetrná a lze ji použít i u pacientů s příliš tenkými, plochými nebo strmými rohovkami, u malých očí s úzkými štěrbinami či při nemocích rohovky, kde jsou jiné metody neaplikovatelné. Její přednosti jsou tedy značné a výsledky vynikající.

Metoda LASEK

Oční klinika Dr. Rau používá metodu LASEK v ČR hned od jejího zavedení, a to již 15 let. Pracoviště kliniky je vybaveno nejmodernějším zařízením a díky neustálému vědeckému rozvoji a výzkumu se potkáte s těmi nejšetrnějšími chirurgickými zákroky a nejmodernější technikou. Poté, co se objednáte k operaci očí Praha, se vás ujme profesionální personál, jehož specialisté vás vyšetří a provedou operací. Svěříte se do rukou skutečných odborníků v oboru, kteří vám poskytnou tu nejlepší péči.

Průběh operace očí metodou LASEK je podrobně popsán na internetových stránkách kliniky s odkazem www.dr-rau.cz, kde také naleznete telefonní číslo, na kterém se můžete k operaci objednat. Dále zde získáte informace o výměně čoček, léčbě keratoconu, operaci zeleného zákalu a dalších zákrocích, které na oční klinice můžete podstoupit. Pokud vás tedy trápí některá z vad zraku, obraťte se na specializované centrum plné zkušeností a dovolte lékařům, aby vám potíže odstranili jednou provždy.

Červenec 21st, 2014 redaktor: