Vánoční dekorace 2015 – barvy, trendy, tipy

Ač mnozí z nás ještě nemají myšlenky na nákup vánočních dárků a výzdoby, je pravdou, že Vánoce se nezadržitelně blíží. Proto byste již nyní měli začít přemýšlet nad tím, jak si vyzdobit své příbytky tuto vánoční sezónu. Dekorace přinesou do vašich domovů klid, harmonii a kouzlo. Pokud rádi sledujete trendy, pak vás jistě bude zajímat, v jakém duchu se ponesou vánoční dekorace na ty letošní nejkrásnější svátky.

Trendové barvy

Základem toho, aby vánoční dekorace byly příjemně vyvedené, je vkus, styl a jednotnost. Pamatujte, že méně je někdy více, a proto byste se měli držet zásady kombinace dvou maximálně tří barev. Co se týče těch nejvhodnějších odstínů, pak rozhodně nic nezkazíte stříbrnou, zlatou, měděnou, červenou, zelenou a bílou. V kurzu bude také fialová nebo či méně tradiční starorůžová, mentolová, tmavě modrá nebo křišťálově šedá.

Tipy na vánoční dekorace

Jelikož nám v posledních létech na Vánoce sněhová nadílka chybí, pak nezbývá nic jiného, než tu správnou atmosféru docílit pomocí bílé barvy a ledových tónů. Bílá barva je navíc symbolem čistoty a míru, což k těmto svátkům určitě patří. Můžete ji zkombinovat s výraznějším odstínem. Pokud budete chtít vyvést vánoční výzdobu k dokonalosti, můžete opatřit okna, stromeček či jiné předměty dekorativním sněhem.

dfbdfbfdbfbfdbf

Základ pro adventní věnec z proutí stříkaný bílou barvou.

Velice stylově vypadají skleněné baňky s bílými motivy. Sklo evokuje led, bílé zdobení zase sníh. K dostání jsou i vánoční baňky, uvnitř kterých se nachází polystyrénové kuličky imitující sněhové vločky.

Skleněné baňky jsou základem každého stromečku. Co říkáte těmto?

Skleněné baňky jsou základem každého stromečku. Co říkáte těmto? Vydají skvostně, luxusně a elegantně.

Vhodné materiály

Směrem přirozenosti a návratu k přírodě se ubírá bydlení jako celek. Ve stejném duchu vybírejte i vánoční dekorace. Držte se světových trendů a nakupte ozdoby ze dřeva, proutí či látky. Velice pěkně vypadají také ozdoby z kovu či keramiky.

 

Dřevěné girlandy a závěsy s vánočními motivy budou vaše vašem interiéru vypadat velmi útulně.

Dřevěné girlandy a závěsy s vánočními motivy budou ve vašem interiéru vypadat velmi útulně.

K Vánocům patří neodmyslitelně andílci. Co říkáte těmto keramickým nebo v provedení z kovu? Jsou nejen krásnou dekorací, ale také milým dárkem, který určitě potěší.

K Vánocům patří neodmyslitelně andílci. Co říkáte těmto keramickým nebo v provedení z kovu? Jsou nejen krásnou dekorací, ale také milým dárkem, který určitě potěší.

Mnohé vánoční aranžmá si můžete zhotovit sami. Originalita se cení, proto zapojte fantazii, nadšení a zručnost a pusťte se do výroby. Stačí k tomu mít ty správné předměty, pomůcky, zdobení a další potřebné vybavení.

Potřeb pro vánoční výzdobu je nespočet. Staši si vybrat, co potřebujete.

Potřeb pro vánoční výzdobu je nespočet. Staši si vybrat, co potřebujete.

Vše seženete na e-shopu www.harasim.info, kde najdete ty nejkrásnější dekorace na Vánoce, díky kterým budete mít doma tu správnou kouzelnou atmosféru.

Listopad 11th, 2015 redaktor: