Tašky pro maminky, co mají módní trendy v malíku!

Il Tutto je značka kabelek pro moderní maminky, které kromě praktičnosti ocení i krásný a elegantní vzhled. Il Tutto znamená v italštině „všechno“, což prozrazuje, co se do takové kabelky vejde. Zkrátka všechno, co maminka a dítě potřebují. Značku Il Tutto si pro svou praktičnost a vzhled oblíbily celebrity z celého světa. Vlastní ji např. Cate Blanchett, Naomi Watts, Danie Minogue a další. U nás si ji oblíbily např. Marta Jandová a DJ Lucca. Díky společnosti Mimmo.cz, můžete být její spokojenou majitelkou i vy! A proč si rovnou nevybrat ten nejnovější model?

Model Frankie

Frankie je přebalovací kabela navržená podle posledních trendů a hodí se tak pro všechny maminky, které jsou stylové v každé situaci. A ačkoliv kabela zvenku působí jako skvělý módní doplněk, její vnitřní vybavení je sestavené maminkám přímo na míru. To základní obsahuje např. velkou přebalovací podložku, termoobal na lahvičku nebo dlouhý popruh, díky kterému se snadno nosí. Praktickou součástí je i vnitřní podšívka, kterou lze v případě znečištění jednoduše vyjmout a vyprat. Kabela je vyrobena z jemné koženky a je k dostání ve dvou klasických barvách – černé a světle hnědé a hodí se tak prakticky ke každému outfitu. Je doplněná o vysoce módní cvočky, díky kterým již nebudete potřebovat mnoho dalších doplňků – povýší i nesmrtelnou kombinaci džínů a trika. Cena kabelky je 5 190 Kč.

Frankie černá, cena: 5.190 Kč

Model After Baby Bag

Další novinkou je kabelka After Baby Bag, která je určená především maminkám batolat a větších dětí. Ocení je ale každá žena, která hledá kvalitně zpracovanou luxusní, ale i praktickou kabelku. Vyrobené jsou z té nejjemnější ovčí kůže a jsou proto velice příjemné na dotek. Kůže je barvená přírodními barvami, díky kterým získává časem patinu, která kabelce ovšem neubírá na kráse – naopak. Na rozdíl od běžných módních kabelek najdete v kabelkách After Baby Bag kapsy na nápoje, postranní kapsy na hračky či svačinku nebo třeba průhlednou vyjímatelnou taštičku na drobnosti.

Mimo to, že jsou výjimečně praktické, jsou také kvalitně a designově zpracované, krásné a elegantní. Skvěle se hodí i pro maminky, které částečně pracují, protože vydrží s jednou kabelkou celý den – ať už s sebou potřebují mít nápoje a hračky pro děti nebo pracovní složky. Kabelka After Baby Bag pojme obojí! Vyrábí se ve třech jedinečných barevných provedeních. Vybírat můžete z výrazné korálové, střídmější oslí šedi a veselé žlutohnědé. Celá kabelka je shora uzavíratelná na zip, takže se vám z ní nic nevytratí. Kromě dvou kratších uch má i dlouhý nastavitelný popruh pro pohodlné nošení přes rameno. Lze ji tedy nosit hned na několik způsobů. K dostání je za 5. 190 Kč.

After Baby Bag korálová, cena 5.190 Kč

After Baby Bag oslí šedá, cena: 5.190 Kč

Mašle, vášky a čmeláci pro krásnější podzim – kolekce Pink Lining

Pink Lining představuje novou kolekci pro sezónu podzim/zima 2013. Hlavní roli v ní hrají fialové vážky, krémové mašle na mátovém podkladu a čmeláci. Čmeláci poletují ve „hvězdném prachu“ – ten symbolizují malé fialové, červené a zelené hvězdičky. Pro ty, kdo hledají rafinovanější vzhled, je tu elegantní varianta krémových mašlí na mátově zeleném pozadí. Milovníci pestrých barev se pak mohou těšit na kouzelné fialové vážky.

Nové modely v kolekci Pink Lining

Všechny tři nové vzory jsou k dostání hned v několika provedeních. Model Blooming Gorgeous je větší kabelka, kam se vejdou opravdu všechny věci pro vaše miminko. Bramley Tote působí spíše jako krásná designová kabelka než jako přebalovací taška. Mama Et Bebe je stejně jako ostatní modely kabelek moderní i praktická. Yummy Yummy je vůbec nejpopulárnější model tašky od značky Pink Lining. Pro ty, na které je Yummy Yummy moc zdobená, byla navržena jednodušší verze Not So Plane Jane. Kolekci uzavírá model Twins, který byl speciálně navržen pro rodiče dvojčat.

Mama Et Bebe fialové vážky, přebalovací taška, cena: 2.490 Kč

Bramley Tote mašle na mátovém podkladu, přebalovací taška i kabelka, cena: 2.290 Kč

Yummy Mummy fialové vážky, přebalovací taška, cena: 2.390 Kč

Ať už si ale vyberete jakýkoliv model, kabelky vždy pojí pastelové barvy, jedinečné detaily v podobě vyšitých veselých sloganů, kvalitní a exkluzivní látky a růžová voděodolná podšívka, která je pro značku tak typická, že ji má dokonce v názvu. Všechny tašky obsahují praktické kapsičky, termoobaly, zrcátko, karabinku na klíče, přebalovací podložku, kapsičku na plínky a psací potřeby, průhledné taštičky na ubrousky a kapsičky na zip. Praktičnost, funkčnost a moderní vzhled jsou vlastnosti, které naleznete u každé kabelky Pink Lining. Všechny přebalovací tašky jsou zároveň díky nastavitelnému popruhu ideální k zavěšení na kočár.

Běžná výstroj rodičů je díky Pink Lining krásná a žádoucí a přináší do praktického života úsměv i design. Dnes je Pink Lining uznávanou a světovou značkou na mezinárodním trhu a stala se nejprodávanější značkou přebalovacích tašek ve Velké Británii.

Výhradním dovozcem tašek Pink Lining a kabelek Il Tutto do České republiky a na Slovensko je společnost Mimmo.cz. V prodeji jsou v e-shopu www.mimmo.cz a ve vybraných kamenných obchodech.

Říjen 11th, 2013 redaktor: