Peníze zpět z nakupování? To není problém!

Cashback se stává fenoménem dnešní doby a skvěle doplňuje už tak výhodné a pohodlné online nakupování. Je populární v zahraničí a už proniklo i k nám. Kdo chce ušetřit, může několika způsoby. A „návrat hotovosti“ (což v překladu výraz „cashback“ znamená) k nim už neodmyslitelně patří.

Jak to celé probíhá? Nejdřív se zaregistrujete na cashback portálu PlnaPenezenka.cz. Je to zdarma a velmi jednoduché. Žádné dlouhé vyplňování formulářů vás nečeká, registraci zvládnete za pár minut pod vaší emailovou adresou. Asi nejsložitější bude zvolit si nějaké heslo pro přihlášení :). Jakmile jste zaregistrována a přihlásíte se, už vám nic nebrání ve vstupu do vybraného eshopu přes cashback portál. Znamená to, že si na stránce Plné Peněženky vyberete ze seznamu spolupracujících e-shopů (kterých je mimochodem již okolo 400), kliknete na odkaz a už můžete nakupovat jako obvykle. Po zaplacení zboží se vám část, vlastně určité procento z ceny, vrátí zpět na váš uživatelský účet, odkud si je můžete vybrat a nechat poslat na svůj účet v bance. Kdykoli, poslat si můžete klidně i 1 Kč. Hned po registraci se můžete těšit na vstupní bonus 50 Kč a často probíhají zajímavé akce a soutěže.

Až 15% z ceny zboží na váš účet

Díky Plné Peněžence získáte z vašich nákupů zpět až 15%. V každém eshopu je tato hodnota trochu jiná. Cashback se týká obchodů ze všech možných kategorií: móda, krása, cestování, zdraví, domácnost, hobby, finance a služby….  Patří k nim takové giganty jako Kasa.cz nebo Mall.cz. Chybět zde nesmí dokonce ani oblíbené čínské nákupní galerie Ebay a AliExpress. Spolupráci s PlnouPeněženkou navázal třeba i Zoot.cz, kde seženete oblečení, boty a doplňky předních značek v originálním konceptu nakupování za skvělou cenu. Určitě znáte také e-shop Notino.cz (dříve Parfums). Získejte zpět až 5 % z nákupu na něm! Přes tlačítko „Přejít do obchodu“ se prokliknete z Plné Peněženky na web Notino.cz a můžete si doplnit zásobu vůní, kosmetiky a vlasových přípravků. Nakupujte dárky, věci do domácnosti či udělejte radost sama sobě. Ráda byste vyzkoušela, jak vám cashback nakupování bude vyhovovat? Tak vzhůru na registraci! Nic vás to nebude stát, pouze pár minut Vašeho času a ve výhodném nakupování už Vás nic nezastaví.

NOTINO

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Červen 6th, 2017 redaktor: